101 balta ir raudona vidutinė (60-70cm) rožė

252.00 

Išraiškinga 101 raudonos ir baltos rožių puokštė nustebins net visko mačiusius! Tai puokštė kupina aistros, drąsos bei paslaptingumo. Puikus meilės bei pagarbos įrodymas. Kiekviena moteris gavusi tokią įspūdingą dovaną neliks abejinga!

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

Aprašymas

Didelė ryškiais žiedlapiais žvilgančių rožių puokštė – tai yra vaizdinys, iškylantis kiekvienos damos galvoje vos susimąsčius apie tai, kokia iš vyro gauta dovana būtų įspūdingiausia. Ir tai yra savaime suprantama – rožės yra prabangios, elegantiškos bei emocionalios gėlės, o tokia rožių gausa didelėse puokštėse leidžia tik dar labiau akcentuoti šių gėlių teigiamas savybes.
Būtent prabanga bei visapusišku emocionalumu ir galite nudžiuginti mylimą moterį, padovanodami jai šią išskirtinę 101-os rožės puokštę! Tai – aistra, veržlumas bei paslaptingumas Jūsų rankose, tapsiantis įspūdingiausia iki tos akimirkos damos gauta dovana.
Puokštę sudaro vidutinio ilgumo (60-70 cm) gėlės. Damas ypač žavės jų spalvingumas – raudonos bei baltos rožės sudaro žavingą kontrastą, tokią puokštę paverčiantį tiesiog įspūdingu pasirinkimu, įstrigsiančiu kiekvienos ją gavusios merginos ar moters atmintyje.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandos, darbo dienomis – nuo pirmadienio iki penktadienio.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu arba tiksliai nurodytu laiku (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar atvažiavimas anksčiau).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 4 €.
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – ketvirtadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, penktadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina