Apie Gintarės Gėles

Užsakymų priėmimas 24/7

Užsakymus priimame internetu 24h per parą, visomis savaitės dienomis ir gėles pristatome 7 dienas per savaitę, bet kurią Jūsų nurodytą savaitės dieną.

Kokybiškos gėlės

Mūsų partneriai - patikimi daugiamečiai specialistai. Skintas gėles ir puokštes rišame tik iš pačių šviežiausių gėlių likus kelioms valandoms iki pristatymo, taip užtikrindami gėlių kokybę, šviežumą bei pristatydami gavėjui puikiai atrodančias, gyvas ir šviežias gėles.

100% pinigų grąžinimo garantija

Grąžinsime visus Jūsų sumokėtus pinigus, jei puokštė dar nepradėta daryti.

Skubi pagalba įvairiais kanalais net ir ne darbo metu

Su mumis galite susisiekti telefonu, facebook messenger, viber'iu, whatsapu ar el. paštu. Esant galimybėms, visada konsultuojame ir ne darbo metu.

Greiti pristatymai

Klausiate, ar nuvešime gėles šiandien? Jei užsakymas įvykdomas iki 17 h, gėles nuvešime, net jei užsakysite tą pačią dieną.

Lankstumas - tuo mes pasižymime

Mes pasiruošę ne tik atsakyti į Jūsų klausimus, bet ir išklausyti pageidavimus. Jei norite patikslinti ar pakeisti prisitatymo laiką, adresą ar net pačią puokštę, visada galite mums rašyti ir skambinti. Mes pasiryžę ieškoti kompromisų ir Jums pagelbėti!

Bet kuri vieta Vilniuje, ar Vilniaus rajone

Gėles pristatome Vilniuje ir Vilniaus rajone. Pristatysime į bet kurią Jums norimą vietą (namus, biurą, įmonę, ligoninę ir t.t.)

Viskuo pasirūpinsime mes

Nesijaudinkite dėl gėlių pristatymo, tai už Jus darome mes. Mes patys susisieksime su Jumis, jei susidursime su problema (gavėjo nebus nurodytoje vietoje ir pan.), pranešime jei užsakymas vėluos, pranešime el. paštu kai užsakymas bus įvykdytas.

Saugome paslaptis, darome staigmenas

Gėlės į namus - viena gražiausių staigmenų. Būkite ramūs, mes jos nesugadinsime. Net paskambinę niekuomet neatskleidžiame gavėjui, jog vežame gėles iki kol jų neįteikiame. Mums patinka stebinti ne mažiau, nei Jums!