Helio balionai vestuvėms

Planuojant vestuvių pokylį, nepakeičiamu šventės akcentu tampa helio balionai. Gausiai jais dekoruotos vidaus ir lauko erdvės atrodo įspūdingai ir prabangiai. Helio balionai padeda sukurti išskirtinę šventę, romantišką atmosferą ir žavią aplinką įsimintinoms pokylio nuotraukoms.

Pastaraisiais metais švenčių dekoravimas helio balionais išpopuliarėjo kaip ekonomiškas ir efektyvus puošybos būdas. Balionams pildyti naudojamas helis – tai bespalvės, bekvapės, nedegios inertinės dujos, kuriomis pripildyti balionai „plūduriuoja“ ore ar kyla aukštyn ir puikiai tinka ne tik vaikų žaidimams, bet ir suaugusiųjų pramogoms. Tokie balionai priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir temperatūros išlieka dekoratyvūs iki kelių parų.

Vestuvėms dekoruoti helio balionai naudojami įvairiausiais būdais. Didelėse salėse luboms, įėjimams, kolonoms puošti puikiai tiks neriboto dydžio ir spalvų iš latekso balionų supintos balionų girliandos. Aukštoms patalpoms skirtas balionų „lietus“ – tai šventės svarbiausiu momentu nuo lubų efektingai krentantys balionai. Atviros erdvės, nedidelės patalpos ir net stalai puošiami įvairių dydžių, spalvų helio balionų puokštėmis, kurias galima panaudoti šventės kulminacijai: paleidžiami į orą balionai suteikia puikių emocijų. Siūlomi ir baltų balandžių formos, širdies formos chrominiai helio balionai, didžiuliai net 70 cm skersmens balionai su piešiniais ar užrašais.

Atskirai reikia paminėti šviečiančius LED helio balionus. Lateksiniai balionai su viduje integruotomis LED lemputėmis – puikus dekoravimo elementas, sukuriantis romantišką aplinką ir pakilią šventės nuotaiką. Pripildyti helio dujų balti balionai su šviečiančia lempute atrodo išties tobulai. Šie balionai atsparūs vandeniui, juos galima naudoti viduje ir lauke, LED lemputės šviečia iki 24 val. Ypač efektingai šie balionai atrodo pritemdžius apšvietimą patalpoje arba lauke tamsiu paros metu. Svečiai, prietemoje laikantys rankose šviečiančius balionus, suteiks gyvumo ir unikalumo vestuvinėms nuotraukoms.

Dekoravimo helio balionais galimybės neribotos. Pasitelkus fantaziją ir patyrusių specialistų patarimus, šventė bus stebuklinga.

Держит до 24 часовLasts up to 24 hoursLaikosi iki 24 valandų