Helio balionai Valentino dienai

Helio balionai – tai aukštyn kylantys ar ore sklandantys įvairių formų, dydžių ir spalvų balionai, sukuriantys daug džiugių ir įsimintinų akimirkų. Balionai su užrašais tampa puikia priemone pradžiuginti artimuosius, išreikšti savo emocijas ar romantiškus jausmus.

Balionams pildyti naudojamas helis – tai bespalvės, bekvapės, nedegios inertinės dujos, kuriomis pripildyti balionai „plūduriuoja“ ore ar kyla aukštyn ir puikiai tinka ne tik vaikų žaidimams, bet ir suaugusiųjų pramogoms. Tokie balionai priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir temperatūros išlieka dekoratyvūs iki kelių parų.

Išskirtine įvairove pasižymi foliniai balionai. Valentino dienai galima rinktis širdies, gėlių ar mielų gyvūnėlių formų heliu pripildytus balionus su užrašais ir linkėjimais. Nuostabi staigmena bus ir pasirinktos spalvos chrominis helio balionas. Ryškesniam įspūdžiui ar stipresniems jausmams išreikšti galima sukurti kelių pasirinktos spalvos ir formos helio balionų puokštę, kaip svarelį atlasiniu kaspinėliu pritvirtinant šokolado dėžutę ar mielą dovanėlę.

Jei norite pasveikinti savo mylimą žmogų Valentino dienos proga, tačiau esate toli nuo jo, puikiai tiks nusiųsti „balionus dėžėje“. Tai helio balionų rinkinys, įpakuotas pasirinkto dydžio dėžėje. Atidarius šią dovaną ir balionams kylant į orą, efektas bus stulbinantis.

Kaip Valentino dienos staigmeną mielam ir artimam žmogui tinka dovanoti šviečiantį LED helio balioną. Pripildytas helio dujų pasirinktos spalvos širdelės formos balionas su šviečiančia lempute Valentino dienos vakarą atrodys išties romantiškai. Šie balionai atsparūs vandeniui, juos galima naudoti viduje ir lauke, LED lemputės šviečia iki 24 val. Ypač efektingai šie balionai atrodo pritemdžius apšvietimą patalpoje arba lauke tamsiu paros metu. Tikrai pavyks padaryti unikalią nuotrauką!

Meilė, helio balionai ir šiek tiek fantazijos – štai kas sukurs nepakartojamą romantišką jūsų Valentino dieną!

Держит до 5 днейLasts up to 5 daysLaikosi iki 5 dienų