Saldainiai

Ar žinote, jog saldumynai yra ne tik skanu, bet ir jaunina bei gerina emocinę būklę? Šokolade yra elemento triptofano, kuris yra pagrindinis serotonino komponentas, tiesiogiai veikiantis mūsų nuotaiką. Be to, kakavoje gausu oksidantų, kurie lėtina odos senėjimą – ne veltui jokia šventė neįsivaizduojama be torto arba bent jau saldaus skanaus deserto. Dovanojant saldumynus pakelsite nuotaiką adresatui be abejonės.

Saldumynai apsaldina širdelę net ir niūriausią dieną, todėl įvairiausi šokoladai, saldainiai yra labai dažna dovana arba puikus jos priedas. Parduotuvėje „Gintarės Gėlės“ pirkdami gėles ar kitas dovanas, galite kartu įsigyti ir saldainius. Prabangiai atrodančių ir daugelio pamėgtų vaflinių kamuoliukų, aplietų šokoladu „Raffaello“ bei „Ferrero Rocher“ saldainių dėžutės nepaliks abejingų.

Saldainiai yra mėgstami tiek vaikų, tiek suaugusiųjų ir yra puiki dovana ar jos priedas kiekvienai progai. Patiks tiek sesei, tėčiui, draugui, merginai ar sūnui, tiek krikštynų, gimtadienių, vardadienių, Šv. Kalėdų ar kitų švenčių proga. JAV per Valentino dieną yra išleidžiama net 1,6 milijono dolerių saldainiams.

Labiausiai adresatui patiks tokia dovana tuomet, kai atsižvelgsite į jo skonį ir norus. Galbūt jūsų artimasis ar draugas mėgsta juodą, baltą šokoladą ar galbūt kaip tik, mieliau rinktųsi guminukus? Jeigu žmogus, kurį norite pradžiuginti, stengiasi susilaikyti nuo saldumynų ir palaikyti sveiką mitybą, visada galite rinktis sveikuoliškus saldumynus – tai gali būti liofilizuoti vaisiai ar uogos, juodas, grynos kakavos šokoladas arba riešutų pagrindo skanėstai. Plati saldumynų įvairovė leis įtikti net ir patiems išrankiausiems.

Padovanok kitam saldžią akimirką – saldainiai turi stebuklingą galią priversti šypsotis ir praskaidrinti nuotaiką. Svarbiausia, kad adresatas, mėgaudamasis desertu prisimins jus net ir praėjus šventei.

Только предзаказPre-orders onlyTik išankstiniai užsakymai