Dovanos mamai

Ieškote, ką galite padovanoti Mamai? Nusiųskite Jai gėlių, balionų ar kažkokių dovanėlių. Mes pristatysime ir pasveikinsime Jūsų Mamą. Tai bus puiki staigmena ir sveikinimas! Pristatome Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Gėlės popieriuje

Gėlės popieriuje Jūsų Mamai

Šilčiausius jausmus mamai galime išreikšti, įteikdami margaspalvę puokštę. Rožės, tulpės, bijūnai, frezijos, gerberos ir daugybė kitų gėlių – rūšių ir spalvų gausybė leidžia kurti kompozicijas iš mėgstamų žiedų. Tokia puokštė tinkamai parinktame popieriuje – puiki dovana mamai bet kokia proga. Specialus smeigtukas ar kortelė su palinkėjimais parodys jūsų meilę ir dėmesį.

Peržiūrėti daugiau…

Gėlių dėžutės

Gėlių dėžutė Jūsų Mamai

Gėlės dėžutėje – itin stilinga ir praktiška dovana mamai. Šiai puokštei nereikės skubiai ieškoti vazos su vandeniu. Iš vienspalvių, margų ar kelių rūšių žiedų sukurta kompozicija subtilioje dėžutėje iškart papuoš šventės erdvę ar taps vaišių stalo dekoracija. Gėles dėžutėje gali gražiai papildyti kortelė ar specialus smeigtukas su užrašu.

Peržiūrėti daugiau…

Miegančios rožės

Mieganti rožė Jūsų Mamai

Unikali miegančių gėlių kompozicija – šiuolaikinė, itin stilinga dovana mamai. Sudėtingos technologijos pagalba natūralus gyvas žiedas stabilizuojamas, jį “užmigdant”. Tokia gėlė, patalpinta dekoratyviniame stikliniame gaubte, tampa stebuklinga dekoracija, ilgus metus bylojančia mamai apie jūsų meilę, dėkingumą ir dėmesį.

Peržiūrėti daugiau…

Kambarinės gėlės

Kambarinė gėlė Jūsų Mamai

Gyvos kambarinės gėlės dailiuose keraminiuose vazonuose – puiki dovana mamai, mėgstančiai rūpintis augalais. Atsižvelgiant į mamos pomėgius, galima parinkti žydinčią gėlę, gražų visžalį papartį ar sukulentų kompoziciją. Prižiūrimas dovanotas augalas visada primins mamai jūsų meilę ir dėmesį.

Peržiūrėti daugiau…

Muilo gėlės

Muilo gėlės Jūsų Mamai

Muilo gėlių puokštė subtilioje floristinėje dėžutėje – ypatinga, spalvinga ir kvapni dovana mamai bet kokia proga. Rankų darbo gėlės, kruopščiai pagamintos iš aukštos kokybės dekoratyvinio muilo, atrodo labai tikroviškai. Puokštei galima parinkti mamos mėgstamus žiedus. Šių gėlių kompozicija yra ilgalaikė, nereikalauja ypatingos priežiūros, ji gali tapti gražia ir aromatinga namų dekoracija, kvapnius žiedlapius tinka naudoti, maudantis vonioje ar plaunantis rankas.

Peržiūrėti daugiau…

Valgomos puokštės

Valgoma puokštė Jūsų Mamai

Valgomos puokštės – unikali ir netikėta dovana mamai. Atsižvelgiant į pomėgius, galima parinkti į puokštę dedamus produktus, jų spalvas ir skonius. Skani kompozicija iš šokolado, saldainių, originalių sausainių, guminukų ar vaisių kiekvienai mamai bus neįprasta ir praktiška dovana, kuri suteiks gerų emocijų ir bus mielai suvartota drauge su vaikais ar anūkais.

Peržiūrėti daugiau…

Helio balionai

Helio balionai Jūsų Mamai

Helio balionai – žaismingas šventės akcentas. Drauge su puokšte gėlių ar miela dovanėle jie tikrai pradžiugins jūsų mamą, pakeldami nuotaiką visai dienai. Būdami toli nuo mamos, galite išreikšti savo meilę, siųsdami jai „balionus dėžėje“: atidarius šią dovaną ir balionams kylant į orą, efektas bus stulbinantis!

Peržiūrėti daugiau…

Rožių meškiukai

Rožių meškiukas Jūsų Mamai

Miela dovana – rožių meškiukas. Rankų darbo kvepiantis pasirinktos spalvos meškutis puikiai išreikš jūsų meilę ir švelnumą ypatingai jūsų gyvenimo moteriai – mamai. Ši dovana bus ypatinga su specialiu smeigtuku ar kortele, kur parašysite pačius gražiausius žodžius, skirtus mamai.

Peržiūrėti daugiau…

Siuvinėti rankšluosčiai

Siuvinėtas rankšluostis Jūsų Mamai

Graži ir bet kokia proga tinkama dovana mamai – dailiose dėžutėse supakuoti spalvingi siuvinėti rankšluosčiai su mielais ar linksmais užrašais. Parinkę jūsų mamos mėgstamą spalvą, įteiksite tikrai šiltą ir praktišką dovaną.

Peržiūrėti daugiau…

Nuotraukų rėmeliai

Nuotraukų rėmelis Jūsų Mamai

Parinkę tinkamą rėmelį ir sudėję mielas šeimos nuotraukas, įteiksite mamai tikrai jaudinančią dovaną. Prisiminimai tilps blizgančiame ar mediniame rėmelyje, o besisukantis nuotraukų rėmelis bus tikra mamos kambario puošmena.

Peržiūrėti daugiau…

Kosmetiniai veidrodžiai

Kosmetinis veidrodėlis Jūsų Mamai

Veidrodėlis – smagi dovana mamai. Kasdieniai gražinimosi ritualai bus malonesni prie veidrodžio su LED apšvietimu. Šiuolaikinei mamai tiks nešiojamas USB laidu įkraunamas veidrodėlis, kurį galima naudoti kaip maitinimo banką.

Peržiūrėti daugiau…

Mielos dovanėlės

Įvairios mielos dovanos Jūsų Mamai

Nepakartojamų džiugių akimirkų mamai suteiks mielos dovanėlės, kurios parodys jūsų rūpestį ir meilę. Stilinga ir skoninga dovana – kaip namų dekoracija iš medžio pagamintas žodis ar frazė, išreiškiantis jūsų jausmus ar padėką. Mielus palinkėjimus ar prisiminimus galite sudėti į mažą stiklinį buteliuką ir įteikti mamai saugoti ilgam laikui.

Peržiūrėti daugiau…

Žvakės

Žvakė Jūsų Mamai

Įvairiomis progomis populiaru dovanoti aromatines žvakes. Šia kvepiančia dovana pradžiuginsite ir savo mamą. Parinkę jos mėgstamą aromatą, visada priminsite mamai apie jūsų meilę ir rūpestį.

Peržiūrėti daugiau…

Puodeliai ir taurės

Puodelis ar taurė Jūsų Mamai

Dovanodami mamai mielą puodelį, būsite tikri, kad geriant arbatą ar kavą, ją visada sušildys jūsų meilė ir dėkingumas. Dovana bus dar brangesnė su jautriu užrašu ar smagiu palinkėjimu.

Peržiūrėti daugiau…

Taupyklės

Taupyklė Jūsų Mamai

Dažnai būna sunku išrinkti dovaną brangiausiam žmogui – mamai. Tokiam atvejui tiks subtili dovana – pilna taupyklė ir kortelė su idėja, kam panaudoti taupyklės turinį. Tokia staigmena tikrai neįžeis mamos, bet parodys jūsų rūpestį ir meilę.

Peržiūrėti daugiau…

Patarimai dovanai Mamai

Nesunku pradžiuginti savo brangiausią žmogų – mamą. Svarbu parinkti dovaną su meile. Bet kokia proga sujaudins graži puokštė, nustebins šalia gėlių dėžutėje supakuoti žaismingi įvairių kvapų vonios burbulai, šokoladas ar blizgūs konfeti. Daugybę džiugių akimirkų suteiks helio balionai su prie jų pritvirtintais saldėsiais, pagalvėlė su linksmu užrašu, taurė su graviruotu palinkėjimu ar augalas skardinėje. Nebijokime rinktis kokybiškas originalias ar net šmaikščias dovanas. Kartu su margaspalve gėlių puokšte gauta miela smulkmena sukurs begalę gerų emocijų ir pripildys dieną šilumos, jaukumo ir gražių prisiminimų.