Hortenzijos

Kiekvienas, ieškodamas mylimam žmogui gėlių, galvoja apie jį, jo mėgstamas spalvas ir patinkančias gėles. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti išskirtinį ir unikalų dovanos ar priedo prie jos variantą – hortenzijas. Ankščiau šios gėlės, dažniausiai, buvo sutinkamos žmonių soduose, tačiau dabar jos tapo ir namų ar biuro interjero detale, ypatinga dovana, kuri puošia ir žmogų, ir jį supančią aplinką.
Hortenzijos yra labai greitai populiarėjančios gėlės, pasirenkamos puošti namams arba dovanoti įvairiomis progomis. Sakoma, kad šios gėlės yra dovanojamos tada, kai norima žmogui parodyti šiltus ir stiprius jausmus, todėl mylimajai hortenzijų puokštė – itin tinkamas variantas. Kadangi šios gėlės yra stambios, o jas sudaro smulkūs gėlių žiedeliai, jos labai gražiai atrodo ir nuotakos puokštėje, krikštynų dekoracijose, originaliuose gėlių deriniuose. Spalvingas hortenzijos žiedas yra didelis, tačiau itin lengvas, todėl šias gėles galima dovanoti po vieną (atrodo suptiliai ir yra pakankamas kiekis), taip pat parinkti įdomesnį jų variantą: puokštę ar kibirėlį.
Gintarės gėlių komanda gali pasiūlyti net kelis hortenzijų dovanojimo būdus. Mūsų internetinėje gėlių parduotuvėje rasite pavienes hortenzijas, hortenzijas puokštėse ir hortenzijas dėžutėse. Šių gėlių žiedai yra stambūs, todėl jeigu planuojate hortenziją dovanoti tik kaip priedą prie dovanos, neapsiriksite pasirinkę šį gėlių tipą. Žinoma, norintys efekto, gali rinktis kelias, tarpusavyje derančias hortenzijas. Jas galime perrišti dideliu, prie jų derančiu kaspinu ir padaryti įspūdingą puokštę – toks variantas atrodo itin prabangiai ir elegantiškai. Taip pat nepamirškite ir gėlių kibirėliuose. Hortenzijos kibirėliuose yra originali dovana, todėl ją galite įteikti bet kokios šventės proga, kadangi ji atrodys įdomiai ir šiuolaikiškai. Jeigu sunku nuspręsti kokias hortenzijas pirkti – kreipkitės į gintaresgeles.lt gėlių specialistus, kurie padės išsirinkti patį optimaliausią gėlių variantą.