Kalėdiniai vainikai

Kalėdos yra vienas jaukiausių metų momentų, kada ore vyrauja šiluma ir bendrystės jausmas. Šventę dar smagesnę daro maži akcentai, kaip kalėdinės dekoracijos.

Kalėdų vainikai, kvepiantis kankorėžiais, cinamonu bei apelsinais, sukuria ypatingą kalėdinę atmosferą. Rinkitės natūralius, rankų darbo advento vainikus iš kėnio su gilių, uogyčių, kaspinėlių bei kitais papuošimais. Vainikai gali būti kaip interjero ar eksterjero detalė, todėl išsirinkite jums tinkamą spalvą ir derančius kalėdinius papuošimus.

Pagal istoriją, vainikai buvo naudojami dar pagonybės laikais – tuomet jie simbolizavo pavasario sugrįžimą, o vėliau, atėjus krikščionybei, tapo advento vainikais – kalėdiniu simboliu, simbolizuojančiu laukimą ir džiaugsmą.

Kalėdinį vainiką galite naudoti kaip stalo puošmeną, šalia serviruotės Kūčių vakarienės ar Kalėdinių pusryčių metu, virš židinio, ant sienos arba ant durų. Pasak tradicijų, kalėdinį vainiką ant durų reikėtų kabinti likus keturioms savaitėms iki šventės.

Natūralus vainikas su kalėdinėmis puošmenomis gali būti puiki dovana mamai, seneliams ar draugei tiek laukiant advento, tiek Kalėdų metu.

Доставляем по ЛитвеDelivering in LithuaniaPristatome Lietuvoje