Helio balionai Vienaragiai

Helio balionai vienaragiai yra puikus dovanos pasirinkimas bet kokiai progai – mergvakariui, gimtadieniui ar kitai progai tiek draugei, tiek sesei, tiek vaikui. Vienaragis yra mistiška, pasakiška būtybė, kuri suteikia žaismingumo bet kokiai progai.

Helio balionai vienaragiai yra dideli ir visokiausių spalvų. Dėl šių savybių jie atrodo itin įspūdingai ir šventiškai. Šie balionai gali būti dovanojami vieni arba gali būti nesunkiai priderinami ir prie kitų balionų – rožinių, mėlynų, pastelinių ar baltų. Tokia balionų puokštė su vienaragiu tikrai nepaliks mylimo žmogaus abejingo.

Jeigu nežinote kaip savo jausmus ir mintis išreikšti žodžiu, galite tiesiog rinktis helio balioną vienaragį su norimu užrašu. Šis gestas nepaliks adresato ypatingo ir tikrai sukels nuostabą bei šypseną. Margas, žaismingas ir gražus balionas šventei visada pridės teigiamų emocijų.

Tais atvejais, kai esate labai toli ar negalite dovanos įteikti patys, Gintarės gėlės parduotuvėje norimą helio balioną vienaragį galite išsirinkti ir nusiųsti tiesiai adresatui, jei šis yra Vilniaus mieste ar Vilniaus rajone.

Toks balionas gali būti puikus priedas prie bet kokios dovanos – prie gražios gėlių puokštės, saldumynų ar kitų dovanų.

Kaip ir kitus helio balionus, šiuos helio balionus vienaragius reikėtų laikyti atsižvelgiant į tam tikras rekomendacijas, norint juos išlaikyti kuo ilgiau. Išsilaikymo ore laikas priklauso nuo aplinkos sąlygų – šalčio, karščio, drėgmės. Kuo daugiau žaidžiama su helio balionu, tuo greičiau jis subliūkšta. Šaltyje taip pat gali subliūkšti, tačiau įnešus į šiltą patalpą, balionas grįžta į pradinę formą. Nuo drėgmės helio balionas gali pasunkėti ir pradėti leistis žemyn. Norint prailginti helio balionų sklandymo trukmę, namie nerekomenduojama jų laikyti prie šilumos šaltinio, kondicionieriaus, skersvėjyje.

Держит до 5 днейLasts up to 5 daysLaikosi iki 5 dienų