Atvirukai

Visada yra smagiau gauti dovaną, kuomet ji yra personalizuota būtent tau. Atvirukai yra vienas paprasčiausių ir simboliškiausių variantų, kaip galima lengvai pagyvinti dovaną. Puikus dovanos variantas yra nuostabių gėlių puokštė ir prie jos priderintas mielas atvirukas.

Gintarės Gėlės parduotuvėje rasite platų atvirukų pasirinkimą, kuriuos galėsite nesunkiai priderinti prie savo išrinktos dovanos, gėlių puokštės. Atvirukas įgauna prasmę, kuomet jame paliekate adresatui mielą žinutę, palinkėjimą, prasmingą citatą ar tiesiog nurodote to žmogaus vardą. Tokiu būdu adresatas jausis ypatingas ir pajaus, kokias emocijas norėjote perduoti, supras dovanos esmę. Atvirukai tinkami tiek mažiesiems, tiek vyresniems. Galite nudžiuginti mažąjį adresatą smagiu atviruko paveiksliuku, o vyresniuosius gražia, prasminga jame paliekama žinute ar smagiu judviejų prisiminimu. Atvirukai puikiai tinka bet kokiai progai, tiek gimtadieniams, krikštynoms, vestuvių, meilės ar kitų šventinių dienų progomis. Ši dovanėlė turi išliekamąją vertę – visada primins apie jus ir sukels šypseną.

Puikus išliekamosios vertės pavyzdys yra atvirukų istorija. Ar žinote, kaip ši tradicija atsirado? Nors mada sveikinti rašteliais savo artimuosius, draugus vyravo dar prieš mūsų erą Senovės Kinijoje, ypatingai per naujuosius metus, tačiau Europoje seniausias išlikęs atvirukas yra XIV-XV a. kilmės. Tuo metu tai buvo prabangumo ženklas, kuomet Valentino dienos proga savo mylimiesiems dovanodavo meilės raštelius tik turtingieji. Londone yra saugomas atvirukas, apipintas legendomis, jog Orleano kunigaikštis Charles jį parašė savo mylimajai ir kalėdamas Londono Taueryje išsiuntė per pasiuntinuką.

Šiandien galime kiekvienas parodyti savo meilę, dėkingumą ir pagarbą atviruko pagalba ir jame paliekama žinute. Paskutiniaisiais metais pasaulyje atvirukų pardavimas sumažėjo net 75 procentais, atgaivinkime šią tradiciją ir pradžiuginkime savo artimuosius širdžiai mielu rašteliu.