Helio balionai Gimtadieniui

Helio balionai gimtadieniui yra puikus pasirinkimas, šventę padarantis dar ypatingesne. Helio balionai atspindi linksmą gimtadienio nuotaiką ir yra žaisminga dovana.

Helio balionai gimtadieniui gali būti ne tik kaip dovana, bet kaip ir dekoracija. Šiai dienai sunku įsivaizduoti vaikų, ir ne tik, gimtadienius be balionų. Šie gali būti įvairiausių spalvų, formų ir dydžių. Sklandantys ore helio balionai gimtadieniui suteikia išskirtinumo ir šventinę nuotaiką. Dėka savo įvairovės helio balionai gali būti puikiai pritaikyti ir teminiams vakarėliams, pavyzdžiui, Meksikos tematikos gimtadieniui geltoni, juodi, raudoni balionai suteiks žaismingumo ir puošnumo.

Helio balionai gimtadieniui gali būti įvairiausių formų, pavyzdžiui mėgiamų animacinių filmų herojų mažiesiems arba mėgiamą užsiėmimą menantys, pavyzdžiui, piloto gimtadienio progą galima padovanoti lėktuvo formos helio balioną, o pandų, šuniukų ar kitokių gyvūnų mėgėjams galima padovanoti jų mylimo augintinio formos balioną.

Norintiems išskirtinumo galima rinktis įvairiausių formų ir spalvų helio balionų kompoziciją, pavyzdžiui, galima sukomponuoti visą foto sienelę iš skirtingų margaspalvių arba vienspalvių, įvairaus dydžio balionų. Dažniausiai, norint šventinio efekto, yra pasirenkama sidabrinės ar auksinės ir kartu derančių pastelinių spalvų, tokių kaip balta, kreminė, rausva, kombinacija. Šiuo metu taip pat yra pamėgti permatomi helio balionai su viduje esančiais blizgučiais arba mažesniais balionėliais. Tokie pasirinkimai suteikia išskirtinumo ir rafinuotumo.

Svarbu žinoti, jog helio balionas sklando ore apie parą laiko. Helio balionų išsilaikymo ore laikas priklauso nuo aplinkos sąlygų – šalčio, karščio, drėgmės. Kuo daugiau žaidžiama su helio balionu, tuo greičiau jis subliūkšta. Šaltyje taip pat gali subliūkšti, tačiau įnešus į šiltą patalpą, balionas grįžta į pradinę formą. Nuo drėgmės helio balionas gali pasunkėti ir pradėti leistis žemyn. Norint prailginti helio balionų sklandymo trukmę, ir gimtadienio atmosferą pratęsti, namie nerekomenduojama jų laikyti prie šilumos šaltinio, kondicionieriaus, skersvėjyje.

Держит до 5 днейLasts up to 5 daysLaikosi iki 5 dienų