Guminiai helio balionai

Guminiai helio balionai gali būti įvairių spalvų, su spauda arba vienspalviai. Juos galima dovanoti po vieną arba suformuoti įspūdingą balionų ryšulį iš pasirinktų balionų. Gintarės gėlės parduotuvėje yra didelė įvairovė šių balionų, todėl tikrai nesunkiai rasite sau labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

Guminiai helio balionai gali būti skirti įvairiausioms progoms, pavyzdžiui, vaiko gimimo ar krikštynų proga galima rinktis balionų ryšulį iš baltos, rožinės ar melsvos spalvos, boso dienai galima rasti balioną su specialiu užrašu, naujametiniai helio balionai gali būti ryškiaspalviai, su nuotaikingais užrašais ir spauda. Būna ir kalėdinių helio balionų, jie tradiciškai raudonos ar žalios spalvos, su kalėdiniais sveikinimais.

Guminiai helio balionai gali būti puikus pasirinkimas vaikų gimtadienių šventėms papuošti. Patalpai, kurioje vyksta šventė, jie suteikia puošnumo, žaismingumo, sklandydami ore gražiai užpildo erdvę.

Suaugusiųjų švenčių metu guminiai helio balionai taip pat gali būti gražus šventės dekoro akcentas. Galima pasiekti norimą įspūdį pasirinktu spalvų deriniu, derinant dvi, tris ar daugiau spalvų pagal šventės tematiką ar nuotaiką.

Guminiai helio balionai dažnai pasirenkami įmonių vakarėliams, didelėms erdvėms puošti, kai jų užpildymui reikia didelio kiekio balionų, kadangi jų kaina yra žemesnė, o didelė erdvė, papuošta dideliu kiekiu margaspalvių ar vienspalvių balionų, atrodo tikrai įspūdingai.

Dovanai konkrečiam žmogui galima rinktis balionų ryšulį iš skirtingų spalvų guminių helio balionų, margintų taškeliais. Spalvos – rožinė, mėlyna, violetinė, oranžinė, žydra, žalia, geltona ir raudona. Šie balionai kokybiški, patvarūs, spauda nesueižėja, nesutrūkinėja, pripūstų balionų spalva neišblunka.

Guminiai helio balionai yra puiki dovanos idėja, arba nuotaikingas priedas prie dovanos, kuris kiekvienam praskaidrintų nuotaiką. Norint dar labiau nudžiuginti, galima papildomai įteikti atvirutę su nuoširdžiu palinkėjimu arba mėgstamų gėlių puokštę.

Держит до 24 часовLasts up to 24 hoursLaikosi iki 24 valandų