Helio balionai Vaiko gimimui

Vaiko gimimas – didžiulė ilgai laukta šventė, kuri vyksta artimųjų širdyse, kuriai dar nereikia vaikų gimtadienio kambario, įvairių dekoracijų, teminių tortų ir kitokios įprastos atributikos. Tokiai progai reikia tik mielos smulkmenos, trupučio dėmesio, nuoširdaus sveikinimo.
Helio balionai – puikus dovanos variantas, o kad ji būtų asmeniškesnė, papildomai galima įteikti atvirutę su nuoširdžiu sveikinimu.

Kokie helio balionai tinkami vaiko gimimui? Jeigu tai guminiai helio balionai, tai gražiai atrodytų balionų ryšulys, spalvą galite rinktis baltą, rožinę ar melsvą, priklausomai nuo gimusio kūdikio lyties. Į tokį balionų ryšulį galima įkomponuoti kelis atitinkamos spalvos chrominius helio balionus, kad būtų gražiau.

Jeigu norite pasveikinti subtiliau, rinkitės kurį nors vieną folinį helio balioną. Šios rūšies balionų yra nemaža pasiūla, galima rinktis pagal spalvą, temą, tinkamą tokiai progai. Yra balionų su įvairiais užrašais ir su populiarių animacinių filmų personažų atvaizdais. Jeigu sveikintumėte gimusį berniuką, tiktų teminiai foliniai balionai, pavyzdžiui, melsvas buteliuko formos balionas su užrašu “it’s a boy”, melsvas apvalios formos folinis helio balionas su užrašu “Happy birthday”, melsvas su mielu piešinuku ir užrašu “baby boy”. Nepamirškite pridėti ir atvirutės su nuoširdžia žinute!

Jei gimė mergaitė, tiktų rožiniai foliniai helio balionai, pavyzdžiui, rožinis apvalus balionas su mielu piešinėliu ir užrašu “baby girl!”, rožinio buteliuko formos balionas su užrašu “it’s a girl”. Galite rinktis ir visą ryšulį pastelinių guminių ar chrominių pastelinių spalvų balionų, nepamirškite ir atvirutės su trumpu sveikinimu!

Beje, jeigu susiruošėte sveikinti naujagimio, nepamirškite pradžiuginti ir jo vyresniųjų broliukų ar sesučių, jei šeimoje jų yra. Tam puikiai tiktų foliniai balionai su populiarių animacinių filmų herojais.

Держит до 24 часовLasts up to 24 hoursLaikosi iki 24 valandų