Pasirinkite Jus dominančios informacijos blokelį:

Pristatymo sąlygos

 • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
 • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Grigaičiai, Nemėžis, Grigiškės, Avižieniai, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
 • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienio pristatymo laikas nuo 9:00 iki 18:00.
 • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (Darbo dienomis: nuo 9:00 val. iki 20 val., nuo 9:00 val. iki 13 val, nuo 9:00 val. iki 16 val., nuo 12 val. iki 17 val., arba nuo 16 val. iki 20 val.; Šeštadieniais: nuo 9:00 val. iki 18 val., nuo 9:00 iki 13 val., nuo 13:00 iki 18 val.) arba valandos intervalu už papildomą mokestį.
 • Gėlių užsakymams iki 40 eurų pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
 • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
 • Užsakymų pristatymas laiko intervaluose (ryte, darbo laiku, dieną, vakare) papildomai kainuoja 1 €.
 • Užsakymų pristatymas valandos intervalu papildomai kainuoja 5 €.
 • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
 • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 14:00.

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Pristatymas pasirinkto laiko intervale

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Pristatymas pasirinkto laiko intervale

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina

Užsakymų apmokėjimo būdai

Pirkimo – pardavimo taisyklės

Ši pirkimo – pardavimo sutartis elektroninėje parduotuvėje gintaresgeles.lt (toliau – elektroninė parduotuvė), nustato pirkėjo ir pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.

Sutarties sudarymas

Pirkimo – pardavimo sutartis laikoma sudaryta, kai pardavėjas pirkėjui išsiunčia el. laišką apie užsakymo priėmimą. Šios sutarties sąlygos laikoma neatsiejama sutarties dalimi.

Pirkėjo teisės, įsipareigojimai bei atsakomybė

 • Pirkėjas turi nedelsiant tikrinti gaunamas prekes, o apie pastebėtus trūkumus turi nedelsiant pranešti pardavėjui.
 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti priimti iš pardavėjo tik tas prekes ar jų dalį, kuri yra nekokybiška ar neatitinka pirkėjo užsakymo.
 • Pirkėjas visiškai atsako už informacijos, pateiktos užsakyme, tikslumą ir prisiima atsakomybę už visas pasekmes, atsiradusias dėl jo pateiktos informacijos netikslumo.
 • Pirkėjas aiškiai supranta, kad gėlės yra sezoniniai augalai, todėl gali skirtis priklausomai nuo sezono ir sukomponuotos puokštės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų interneto svetainėje gintaresgeles.lt. Pavyzdžiui atspalviai, gėlių žiedų dydis dažniausiai skiriasi priklausomai nuo metų laiko.

Pardavėjo teisės, įsipareigojimai bei atsakomybė

 • Pardavėjas turi teisę be išankstinių perspėjimų ir bet kuriuo metu keisti parduodamų prekių kainas.
 • Į prekių kainą nėra įskaičiuotos prekių pristatymo išlaidos. Jos priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo bei yra apskaičiuojamos užsakymo metu bei pridedamos prie galutinės užsakymo kainos.
 • Pardavėjas įsipareigoja pateikti pirkėjui kokybiškas prekes.
 • Pardavėjui civilinė atsakomybė už nuostolius (žalą) yra taikoma tik tais atvejais, kai jie padaryti dėl pardavėjo ar jo darbuotojų tyčios ar didelio neatsargumo.
 • Pardavėjas neatlygina netiesioginių nuostolių.
 • Nuostolių, kuriuos privalo atlyginti pardavėjas, dydis apribojamas prekės (-ių), kurias užsakė pirkėjas, kaina.
 • Pardavėjas užsakymus pradeda apdoroti tik gavus Pirkėjo apmokėjimą.
 • Pardavėjas turi teisę palikti gėles / dovanas prie gavėjo durų tokiais atvejais:
  • jei gėlių / dovanų gavėjas nėra randamas dėl pirkėjo klaidingai ar nepilnai pateiktų duomenų apie dovanų gavėją;
  • jei per protingą laiką nepavyksta rasti ir susisiekti su gėlių / dovanų gavėju.
 • Pardavėjas turi teisę negrąžinti pinigų pirkėjui tokiu atveju, jei gėlių / dovanų gavėjas atsisako priimti gėles / dovanas.

Prekių grąžinimas

 • Jei dėl gintaresgeles.lt kaltės prekės pristatomos nekokybiškos ar nepilnas užsakymas, o pirkėjas pareiškia pretenziją ne vėliau, kaip per dvi valandas nuo užsakymo įvykdymo,  tuomet prekės bus pakeičiamos arba gražinami pinigai už užsakymą.

Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja UAB „Užsisakyk gėles” elektroninės parduotuvės (toliau – gintaresgeles.lt ) ir gintaresgeles.lt kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

1.3 E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad gintaresgeles.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

1.4 Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 16 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 16 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

2.1 gintaresgeles.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

2.1.1 Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
2.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
2.1.3 Asmens duomenys nuolat atnaujinami.
2.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.
2.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
2.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

2.2 gintaresgeles.lt gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
2.2.4 vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1.2 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.
3.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

4. Registracijos pateikimo taisyklės

4.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

5. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas

5.1 Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją pranešdamas apie tai el. paštu arba telefonu.

6. Slapukai (angl. cookies)

6.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

7. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

7.1 gintaresgeles.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums [email protected]