Dovanos

Norėdami pradžiuginti artimą žmogų dažniausiai įteikiame puokštę gėlių. Tačiau šalia margaspalvių žiedų galima pridėti džiugią staigmeną – dovanėlę, kurių daugybę siūlo floristų įmonės. Kiekvieną dovaną galima suasmeninti tinkamais užrašais ar piešiniais ir kartu su gėlėmis pristatyti nurodytu laiku ir adresu.

Dovanų įvairovė stulbinanti. Vieni mėgiamiausių – gyvūnėliai iš aukštos kokybės visokių spalvų dirbtinių rožių. Rankų darbo kvepiantis meškutis ar vienaragis su kaspinu ar širdele nustebins ir pradžiugins ne tik vaikus. Ši dovanėlė tiks gimtadieniui ar romantiškos Valentino dienai.

Graži ir bet kokia proga tinkama dovana – dėžutėse supakuoti spalvingi siuvinėti rankšluosčiai su mielais ar linksmais užrašais, originalios taupyklės, nuotraukų rėmeliai, kosmetiniai veidrodžiai. Kartu su gėlėmis labai populiaru dovanoti kvepiančias žvakes, netgi puodelius ar taures, kurias gali puošti graviruoti palinkėjimai. Nepakartojamų džiugių akimirkų suteiks saldainių puokštės, nustebins šalia gėlių dėžutėje supakuoti žaismingi įvairių kvapų vonios burbulai, šokoladas ar blizgūs konfeti. Stilinga ir skoninga dovana – rankų darbo dekoracija namams. Tai iš medžio pagamintas žodis ar frazė, išreiškiantis jūsų jausmus, prisiminimus ar padėką. Artimą žmogų visada pradžiugins nuotaikingos smulkmenos: stiklinis buteliukas su rašteliu viduje, augalas skardinėje, meilės spynelė ar šviečianti pagalvėlė.

Nebijokime rinktis kokybiškas originalias ar net šmaikščias dovanas. Kartu su margaspalve gėlių puokšte gauta miela smulkmena sukurs begalę gerų emocijų ir pripildys dieną šilumos, jaukumo ir romantikos.

Только предзаказPre-orders onlyTik išankstiniai užsakymai