Valgomos puokštės

Olandų dailė išpopuliarino natiurmorto žanrą – dar XVII a. menininkai tapė gėlių, vaisių ir medžioklės laimikio kompozicijomis nuklotus puotų stalus. Šių laikų floristai stebina išradingumu, kurdami valgomas puokštes. Saldainiai, vaisiai, riešutai, sūris ar dešrelės – sumaniame derinyje viskas gali virsti nuostabia valgoma kompozicija.

Artėjant šventei ar sukakčiai, dažnai pritrūksta idėjų dovanai. Visada gelbėja gėlės – jos gražios, kvapios, spalvingos, puikiai perteikia mūsų dėmesį ir jausmus. Tačiau margaspalvę puokštę galima interpretuoti visai kitaip, sukuriant ne tik subtilų, bet ir skanų derinį. Valgomos puokštės – originali, unikali, ir praktiška dovana. Atsižvelgiant į artimo žmogaus pomėgius, galima parinkti į puokštę dedamus produktus, jų spalvas ir skonius.

Smaližiams siūlomos valgomos puokštės iš šokoladinių saldainių, guminukų, originalių sausainių ar įvairių vaisių. Kaip puokštė gali būti dovanojama magiška dėžutė, kurioje paslėpti ne tik saldumynai, bet ir gražūs žodžiai ir linkėjimai. Iš mėgstamų užkandžių ar neišmėgintų skonių produktų galima paruošti gardžią puokštę vyrui, tėčiui ar bosui. Tai bus neįprasta ir praktiška dovana, kuri suteiks gerų emocijų ir bus mielai suvartota. Mylima draugė, mama ar sesuo tikrai džiaugsis dovanota valgoma puokšte iš vaisų, uogų ar riešutų.

Profesionalių floristų kuriamos valgomos puokštės unikalios, kiekvienoje jų esantys vaisiai, saldėsiai ar kiti produktai skiriasi forma, dydžiu, be to pagal asmeninius pageidavimus galima rinktis puokštės dydį, įpakavimo spalvą ir ingredientų kiekį. Visais atvejais tai individualus skonio, spalvų ir idėjų žaismas, tenkinantis kliento poreikius.

Kiekviena valgoma puokštė – maža šventė ir džiugi staigmena ją gavusiam žmogui. Tai puiki dovanos idėja ir galimybė suteikti savo artimiesiems begalę pačių geriausių emocijų.

Только предзаказPre-orders onlyTik išankstiniai užsakymai