Helio balionai su konfeti

Įvairių spalvų ir formų helio balionai – miela dovana artimam žmogui, puiki šventės erdvių dekoracija ar reklaminė priemonė įmonės renginyje. Helio balionų įvairovę žaviai papildo ir balionai su spalvingais ar blizgiais konfeti.

Balionams pildyti naudojamas helis – tai bespalvės, bekvapės, nedegios inertinės dujos. Šiomis lengvesnėmis už orą dujomis pripildytas balionas kyla aukštyn ir puikiai tinka ne tik vaikų žaidimams, bet ir suaugusiųjų pramogoms. Toks balionas priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir temperatūros išlieka dekoratyvus apie parą.

Šventės dekoravimui naudojami konfeti helio balionai sukurs begalę džiugių emocijų. Helio balionų specialistų fantazija beribė. Konfeti helio balionai tinka bet kokiam vakarėliui ar asmeninei šventei. Pavyzdžiui, kūdikio laukimo vakarėliui (Baby Shower) skirti balionai gali būti su rožiniu ar žydru konfeti, vestuvėms – baltu ar blizgiu konfeti. Gimtadieniui ar vaikų šventei tinka helio balionai su spalvotu ar blizgiu konfeti, o valstybinei šventei – su Lietuvos vėliavos spalvų konfeti ir trispalvėmis juostelėmis.

Jei negalite dalyvauti vakarėlyje, šventės “kaltininką” nustebinsite, nusiųsdami jam „balionus dėžėje“. Tai helio balionų rinkinys, įpakuotas pasirinkto dydžio dėžėje. Atidarius šią dovaną, balionams kylant į orą ir byrant konfeti, efektas bus stulbinantis.

Dar viena alternatyva: jei norisi skaidrių kaip muilo burbulai balionų, puikiai tiks BUBBLE balionai, į kurių vidų galima įdėti spalvotų arba blizgių konfeti. Įvairiausiais konfeti galima pripildyti ir gigantiškus balionus. Užteks net vieno ar kelių 0,5 – 1 m skersmens helio baliono su “įdaru”, kad šventės nuotaika būtų pakili.

Konfeti helio balionai – nuostabi staigmena artimam žmogui ir begalė džiugių akimirkų vaikų vakarėlyje.

Держит до 24 часовLasts up to 24 hoursLaikosi iki 24 valandų