Pliušiniai meškinai

Valentino diena, gimtadienis, kita šventė ar tiesiog norima parodyti meilę savo artimam žmogui? Pliušiniai meškinai yra puikus pasirinkimas. Dideli meškinai tinka bet kokiai progai, jūsų draugė, sesė ar mažasis adresatas tikrai apsidžiaugs išvydęs meškiną, savo dydžiu galintį konkuruoti su juo pačiu. Gintarės Gėlės parduotuvėje rasite meškinų 100 cm, 160 cm arba net 200 cm aukščio. Norintiems kuklesnės dovanos – tinkamas pasirinkimas gali būti mažesnis meškiukas, kuris taip pat bus labai jauki ir šilta dovanėlė.

Dovanodami dovanas norime parodyti begalinę meilę, rūpestį ir dėkingumą bei suteikti jaukumo akimirką savo adresatui. Pliušiniai meškinai greitai tapo populiaria dovana dėl savo universalumo – tai ypatinga, prabangi dovana dėl savo dydžio ir tuo pačiu miela, jauki dėl savo kokybiškos medžiagos. Pliušinis meškinas namuose tampa interjero detale, o prie jo prisiglaudus užpildo jaukumas ir primena apie mylimą žmogų. Tai dovana, kuri sušildo net ir niūriausiomis, šalčiausiomis dienomis.

Pliušiniai meškinai tampa geriausias ir minkščiausiais namuose esančiais draugais. Jie pagaminti iš kokybiškos medžiagos, todėl yra labai švelnūs ir minkšti, dėl ko juos norisi apsikabinti. Šių draugų priežiūra yra visai nesunki – juos galima skalbti, norint atsikratyti dulkių. Dėl kokybės jie net ir po penkerių metų atrodys lyg nauji.

Meškinai gali būti su kaspinais ant kaklo, su kepurėlėm ar kitais aksesuarais. Galbūt norite sukelti adresatui šypseną, tuomet galite priderinti meškinui megztukus, batukus ar kitas detales. Pliušiniai meškinai, būdami kreminiais, tinka prie bet kokio interjero.

Dovanodami meškinus šalia galite dovanoti saldžias dovanėles arba nuostabią gėlių puokštę, kas dar labiau sustiprins įspūdį artimam žmogui gavus dovaną. Papildomas dovanėles galite spalvomis derinti prie meškino kaspino ar kitų detalių.

Доставляем по ЛитвеDelivering in LithuaniaPristatome Lietuvoje