Gedulo gėlės

Gedulo gėlės – tai gėlės, padėsiančios išreikšti nuoširdžią užuojautą artimo netekusiems žmonėms. Esame tam, kad sunkią akimirką padėtume jums išsirinkti tinkamiausias gedului gėles, puokštes ar dėžutes. Mūsų parduodamomis gedulo gėlėmis galite dekoruoti anapilin iškeliavusių artimųjų kapus, puošti juos per vėlines ar kitas svarbias datas.

Gedulo gėlės

Galime pasiūlyti šviežias, tradicines gedulo gėles, tokias kaip baltos rožės, lelijos, eustomos, chrizantemos, gvazdikai. Šias arba kitas jūsų norimas gėles parduodame vienas arba rišame į pageidaujamas puokštes. Mūsų kultūroje balta spalva yra gedulo ir liūdesio ženklas, todėl galime pasiūlyti būtent šios spalvos gėlių derinius. Tačiau gėlių kompozicijas darome pagal jūsų norus ir prireikus stengiamės gėlių spalvas pakeisti, įkomponuoti nebūtinai baltas, bet ir kitų pastelinių ar ryškesnių spalvų gėles.

Gedulo dėžutės

Taip pat darome netradicines, tačiau unikalias gedulo dėžutes. Į jas yra įkomponuojamos tarpusavyje suderintos jūsų pasirinktos gėlės, pati dėžutė perjuosiama juodu kaspinu, taip pat prie dėžutės gali būti pridedamas juodas atvirukas su parašytomis jūsų mintimis. Gedulo dėžutės po truputį keičia gedulo vainikus, kadangi atrodo tikrai dailiai, elegantiškai, o gėlės stovi vandenyje, todėl ilgą laiką nevysta.

Gedulo gėles galite greitai ir patogiai užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Jeigu jums nepavyksta atvykti į pašarvojimo salę ar laidotuves, tačiau norite nors šiek tiek prisidėti ne tik mintimis, bet ir darbais sunkią netekties valandą, užsisakykite gedulo gėles internetu. Pasirinkite pristatymo datą ir laiką, o mūsų kurjeris užsakytas gėles pristatytas tiesiai į šarvojimo salę, laidotuves arba nuveš ant kapų. Paslaugą teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajonuose.