Helio balionai mergvakariui

Planuojant vakarėlį patalpoje ar lauke, nepakeičiamu šventės akcentu tampa helio balionai. Gausiai jais dekoruotos erdvės atrodo įspūdingai, o kartu ir žaismingai. Įvairių dydžių ir formų ore sklandantys balionai bus ne tik puikus jūsų šventės akcentas, bet ir suteiks daug džiaugsmo. Tuo labiau, kad tai ne tik efektyvus, bet ir pakankamai pigus šventiškas vakarėlio atributas.

Balionams pildyti naudojamas helis – tai bespalvės, bekvapės, nedegios inertinės dujos, kuriomis pripildyti balionai „plūduriuoja“ ore ar kyla aukštyn ir puikiai tinka ne tik vaikų žaidimams, bet ir suaugusiųjų pramogoms. Žaismingam mergvakariui siūloma ypač didelė helio balionų įvairovė.

Puikiai atrodys foliniai balionai: derinant balionų spalvas, galima sudėlioti raides, ženklus, simbolius ar kompozicijas su specialiais užrašais, įvardinančiais vakarėlio paskirtį (būsima nuotaka). Mielais akcentais taps balionų svareliai, papuošti gėlėmis ir tiuliu.

Nedidelę patalpą ar net stalą galima įspūdingai papuošti balionų puokštėmis. Heliu pripildytų balionų puokštės mergvakariui gali būti įvairiausių spalvų, dydžių, su norimais užrašais ir palinkėjimais. Puokštės neužima daug vietos, jas lengva perkelti į kitą vietą, o vakarėlio pabaigoje paleidžiant puokštes į orą sukuriamos puikios emocijos.

Rengiant mergvakario šventę klube, puikus dekoravimo elementas bus šviečiantys LED helio balionai. Pripildyti helio dujų pasirinktos spalvos balionai su šviečiančia lempute atrodys išties žaismingai. Šie balionai atsparūs vandeniui, juos galima naudoti viduje ir lauke, LED lemputės šviečia iki 24 val. Ypač efektingai šie balionai atrodo pritemdžius apšvietimą patalpoje arba lauke tamsiu paros metu. Vakarėlio dalyvės, prietemoje laikančios rankose šviečiančius balionus, suteiks gyvumo ir unikalumo įsimintinoms nuotraukoms.

Helio balionai ir truputėlis fantazijos – tai viskas, ko reikia sukurti originalią, žaismingą ir nepriekaištingą šventę būsimai nuotakai ir jos draugėms.

Держит до 24 часовLasts up to 24 hoursLaikosi iki 24 valandų