Šviečiantys LED balionai

Šviečiantys balionai – tai heliu pripildyti balionai su LED lemputėmis. Balionų viduje integruotos vienspalvės ar margai žybsinčios LED lemputės sukuria romantišką atmosferą, pritemdžius bendrą patalpos apšvietimą ar tamsiu paros metu. Šie balionai atsparūs vandeniui, juos galima naudoti viduje ir lauke. LED balionas šviečia iki 24 val.

Balionams pildyti naudojamas helis – tai bespalvės, bekvapės, nedegios inertinės dujos. Šiomis lengvesnėmis už orą dujomis pripildytas balionas kyla aukštyn ir puikiai tinka ne tik vaikų žaidimams, bet ir suaugusiųjų pramogoms. Toks balionas priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir temperatūros išlieka dekoratyvus apie parą. Siekdami, kad helio dujomis užpildyti balionai kuo ilgiau nesubliukštų, balionų gamintojai sukūrė „Hi-Float“ technologiją: prieš užpildant balioną dujomis, jo vidus padengiamas specialia medžiaga, neleidžiančia helio atomams „pabėgti“. Ši technologija išlaiko baliono formą kelis kartus ilgiau.

Šviečiantys LED helio balionai gali būti įvairių spalvų, formų: LED balionai širdelės – romantiškai dovanai, žvaigždės formos – gimtadieniui, baltos spalvos – vestuvių pokyliui, spalvoti – vaikų šventei. Palengva kylančiais ar „plūduriuojančiais“ ore šviečiančiais LED balionais galima puikiai dekoruoti erdves bet kokiai progai. Balionai su spauda suteikia išskirtinumo asmeninei šventei, tampa puikia reklamine priemone įmonės renginyje. Šviečiantys balionai puikiai tinka restorano ar klubo erdvės dekoravimui.

Kokybiški ore sklandantys įvairiaspalviai šviečiantys LED helio balionai – nuostabus pobūvio akcentas, sukuriantis išskirtinę romantišką nuotaiką ir daugybę įsimintinų akimirkų, suteikiantis daug džiaugsmo tiek mažiesiems, tiek vyresniems šventės dalyviams.

Держит до 24 часовLasts up to 24 hoursLaikosi iki 24 valandų