Foliniai helio balionai

Foliniai helio balionai yra išskirtiniai savo blizgiomis spalvomis, jų yra įvairiausių formų ir spalvų, vienspalvių ir su įvairiais užrašais. Formų – gausybė: nuo kamuolio ar bet kokio daikto, simbolio, skaičiaus, raidės, dangaus kūno formos iki gyvūno ar žmogeliuko figūros. Kiekvienai progai galima išsirinkti atitinkamą balioną.

Ypač originali dovana gali būti foliniai helio balionai dėžėje. Tokiu atveju balionai yra pripildomi heliu ir ilgomis juostelėmis pritvirtinami prie dėžės pagrindo, kad, atidarius dėžę, pakiltų į orą, bet nenuskristų. Galima rinktis iš kelių folinių helio balionų komplektų dėžių – tai vestuviniai balionai, balionai mamai, balionai baigimo proga, trys žvaigždučių arba širdelių formos balionai ir kitokie variantai.

Foliniai helio balionai, kurie yra visokių formų, yra tikrai pakankamai įspūdingi, kad dovanoti juos po vieną. Be jų sunku įsivaizduoti vaikų gimtadienius. Vaikams patinka mėgstamų filmų herojų ar animacinių personažų, mylimų gyvūnų formų, ryškių spalvų balionai. Šiais balionais vaikai gali džiaugtis dar ilgai po šventės, kadangi jie ilgai nesubliūkšta.

Suaugusieji gali rinktis balionus, tinkančius konkrečiai progai, pavyzdžiui, balto balandžio ar širdelių formos – vestuvėms, atitinkamai atrodančius – mergvakariui ar bernvakariui, gimtadieniui ar sužadėtuvėms. Folinis helio balionas su tam tikru užrašu gali padėti įspūdingiau pranešti apie laukiamą naujieną, tai gali būti užuomina arba priminimas apie kokią nors artimajam svarbią sukaktį, progą ar įvykį. Kartais, kai sunku žodžiais išreikšti meilę kitam žmogui, galima dovanoti širdelės formos helio balioną arba balioną su užrašu meilės tema.

Labai populiarūs yra skaičių formos foliniai helio balionai. Jie gali būti įvairaus dydžio, auksinės ar sidabrinės spalvos, tinkami bet kokiam amžiui. Papuošia šventės aplinką ir suteikia jai žaismingumo, tampa fotografavimosi traukos vieta. Įamžintose akimirkose likę skaičių formos helio balionai primena konkrečią šventės datą.

Folinių helio balionų įvairovė tokia didelė, kad Jums tereikia pasitelkti savo fantaziją, norint nudžiuginti artimą žmogų.

Держит до 5 днейLasts up to 5 daysLaikosi iki 5 dienų