Rožių meškiukai

Norite pradžiuginti mamą, sesę, draugę ar kitą artimą žmogų, bet norite būti originalūs ir ieškote įdomesnės dovanos nei paprasta gėlių puokštė? Tuomet Gintarės Gėlės parduotuvė siūlo rinktis rožių meškiukus. Tai iš itin tikroviškai atrodančių, 3D rožių padaryti meškiukai, kurie tampa puikia interjero detale.

Ši subtili ir tuo pačiu žaisminga rankų darbo dovana nustebins bet kokia progą – Valentino dienos, vestuvių, gimtadienio ar kita švente. Rožių meškiukai yra ilgai išliekantys ir nereikalaujantys daug priežiūros – tereikia retkarčiais nuvalyti dulkes nuo rožių žiedlapių. Rekomenduojama šios gėlyčių kompozicijos nelaikyti prie tiesioginių saulės spindulių, norint išlaikyti ryškias spalvas ilgą laiką.

Meškiukai gali būti įvairiausių spalvų – rožinės, baltos, kreminės, geltonos, mėlynos arba margas, su kaspinu arba be jo. Įpakuotas permatomoje dėžutėje bei perrištas kaspinu rožių meškiukas tampa įspūdinga, prabangi dovana.

Jei jums meškiukai atrodo nuobodu, Gintarės Gėlės parduotuvėje galite rasti ir iš rožių padarytą vienaragį, kuris gali būti taip pat įvairiausių, jums norimų spalvų. Dėl spalvų, formos ir dydžio įvairovės tikrai galėsite išsirinkti sau tinkamiausią ir šventei labiausiai tinkantį iš rožių padarytą meškiuką ar vienaragį. Rožių meškiukas yra tinkamas pasirinkimas bet kokiai progai, pavyzdžiui, galite rinktis baltą meškiuką vestuvių ar krikštynų proga, o spalvotą meškiuką gimtadienio progą. Šios dovanėlės dydis gali būti 25 cm arba 40 cm.

Ši miela ir išskirtinė dovana, kuri gali būti tuo pačiu ir žaislas, ir interjero detalė, yra padaryta iš daugiau nei 500 aksominių dekoratyvinių rožių, kurios dėl savo kokybės atrodo itin prabangiai ir tikroviškai.

Suderinus laiką ir vietą, Vilniuje ir Vilniaus rajone Gintarės gėlės gali pristatyti Jūsų išsirinktą meškiuką nurodytu adresu.

Доставляем по ЛитвеDelivering in LithuaniaPristatome Lietuvoje