Helio balionai skaičiai

Helio balionai skaičiai yra puikus būdas šventę padaryti dar žaismingesne bei išskirtinesne. Šie balionai yra tinkami tiek gimtadieniams, tiek įvairiausioms metinėms, sukaktuvėms, šimtadieniams. Tokie balionai gali būti įvairiausių spalvų. Gintarės gėlės parduotuvėje galite rinktis balionus skaičius XXL dydžio, kurie siekia 90 cm.

Milžiniški balionai skaičiai paliks įspūdį kiekvienam šventės dalyviui, ši dekoracija yra daugelio pamilta dėl sukuriamo pompastiškumo. Skaičiai puikiai atrodo nuotraukose, todėl gali būti naudojami vietoj foto sienelės šventės metu.

Ši linksma, išsiskirianti iš kitų dovana gali būti įvairiausių spalvų, priklausomai nuo jūsų norų ir lūkesčių. Tai gali būti pritaikyta prie kitų šventės dekoracijų, interjero spalvų ar prie vakarėlio tematikos. Balionai gali būti neutralūs kreminiai arba ryškūs šampano spalvos, auksiniai, sidabriniai, mėlyni, raudoni bei kitokie.

Balionai skaičiai kaip šventės akcentas ar kaip dovana tiks bet kokiam adresatui. Jaunavedžiai, sesė, brolis, draugai, vaikai, tėvai – visi džiaugsis turėdami tokį šventinį akcentą savo svarbią dieną. Šie balionai, nors atrodo ypatingai būdami ir vieni, nesunkiai gali būti priderinami prie kitų balionų, taip sukuriant visą balionų kompoziciją.

Kaip ir kitus helio balionus, šiuos helio balionus skaičius reikėtų laikyti atsižvelgiant į tam tikras rekomendacijas, norint juos išlaikyti kuo ilgiau. Išsilaikymo ore laikas priklauso nuo aplinkos sąlygų – šalčio, karščio, drėgmės. Kuo daugiau žaidžiama su helio balionu, tuo greičiau jis subliūkšta. Šaltyje taip pat gali subliūkšti, tačiau įnešus į šiltą patalpą, balionas grįžta į pradinę formą. Nuo drėgmės helio balionas gali pasunkėti ir pradėti leistis žemyn. Norint prailginti helio balionų sklandymo trukmę, ir gimtadienio atmosferą pratęsti, namie nerekomenduojama jų laikyti prie šilumos šaltinio, kondicionieriaus, skersvėjyje. Tinkamai laikant helio balionus skaičius, šie jus džiugins net iki savaitės!

Держит до 5 днейLasts up to 5 daysLaikosi iki 5 dienų