101 Rožė

Gėlės yra laiko patikrinta dovana visokiausiomis progomis, ypatingai, rožės. Šios gėlės niekada nepalieka abejingų, tačiau norėdami sustiprinti įspūdį, rinkitės puokštę iš 101 rožės. Milžiniška, kvepianti rožių puokštė paliks neišdildomą įspūdį kiekvienai merginai.

101 rožė yra prabangi dovana, kuri vos tilps merginai į glėbį. Tokia puokštė yra iškalbingiau už tūkstančius žodžių – kiekviena rožė papasakos apie jūsų meilę ir jausmus merginai, mamai, sesei ar draugei bet kokia proga.

Rinkitės jums patinkančios spalvos rožių puokštę, galite rinktis iš raudonos, baltos ir rožinės spalvų, taip pat margas arba vienspalves puokštes. Prie dovanos ar šventės galime priderinti tinkamos spalvos juostelę, kuria bus perrišama jūsų puokštė.

Aukštos kokybės, kvepiančios rožės, tinkamai prižiūrimos džiugins jūsų adresatą net iki dviejų savaičių. Geriausiai tokią rožių puokštę yra laikyti ne ant tiesioginių saulės spindulių – vėsioje vietoje, o vazoje vandenį keisti kasdien.

Esant poreikiui, 101 puokštę galime pristatyti į namus ar kitą reikiamą vietą, taip sutaupysite laiko ir padarysite ypatingą siurprizą.

Milžiniška rožių puokštė nepaliks jokios merginos ar moters abejingos ir leis pasijausti ypatingai.