Visos gėlės ir kiti produktai

Baltų ir raudonų rožių dėžutė „Širdelė“

86.50 

Nuostabi ir originali dovana moteriai – rožių dėžutė. Ši rožių kompozicija ypatinga ne tik tuo, kad pateikiama dėžutėje, bet ir spalvų deriniu ir formomis, kurios gaunamos iš sudėliotų rožių. Tarp elegantiškų baltų rožių sudėta širdelės forma iš raudonų rožių atrodo ne tik romantiškai, bet ir stilingai bei aistringai. Tai puiki dovana mylimai draugei, žmonai, mamai ar kitai Jums ypatingai merginai ar moteriai.

Gėlių kiekis dėžutėje – 13 raudonų ir 18 baltų rožių. Priklausomai nuo rožių žiedų dydžio, gali būti keliomis rožėmis mažiau arba daugiau, kad bendras vaizdas atrodytų neperpildytas arba rožių netrūktų.

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

 

Aprašymas

Baltos ir raudonos gėlės dailiai kontrastuoja spalviniu atžvilgiu, tačiau didelės koreliacijos kalbant apie prasminę šių gėlių išraišką tikrai nėra – tiek vienos, tiek ir kitos simbolizuoja pačius šilčiausius jausmus kaip meilę, draugiškumą, pagarbą ir atsidavimą.

Baltų ir raudonų rožių dėžutė „Širdelė“ žavės ne tik kiekvienos gėlės grožiu individualiai, bet ir bendru kontekstu, kurį ypatingu padarys išskirtinė gėlių pateikimo forma, taip pat ir dailiai atrodanti dėžutė, į kurią ir bus sudėtos gėlės. Ši iš 13 raudonų ir 18 baltų rožių sudaryta puokštė savo išraiškingumu sužavės kiekvieną, todėl tai yra puiki dovana kiekvienai moteriai.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos diena) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina