Bijūnai

Gėlės yra laiko patikrinta dovana visokiausiomis progomis. Tačiau dažnai kyla keblumų išrinkti, kokios gi gėlės labiausiai patiktų adresatui. Gintarės Gėlės siūlo rinktis kerinčio grožio ir nuostabaus kvapo sparčiai populiarėjančias bijūnų puokštes. Bijūnai, kilę iš Azijos bei pietinės Europos, yra daugelio pamiltos gėlės dėl jų įspūdingų pilnavidurių žiedų, kurie ne tik šventiškai ir elegantiškai atrodo, bet ir nuostabiu vasarišku Provanso kvapu nudvelkia visą patalpą.

Populiariausi, klasikiniai bijūnai būna ryškios arba pastelinės rožinės bei baltos, kreminės spalvos. Bijūnai dėl savo pompastiškų žiedų gali būti dovanojami ir pavieniai, ir puokštėse. Gintarės Gėlės parduotuvėje rasite bijūnų puokščių pasirinkimus pagal savo norus nuo vienspalvių iki dvispalvių. Taip pat, puokštės gali būti dėžutėje – tai praktiškas pasirinkimas, kadangi adresatui bus labai patogu – nereikės rūpintis vaza ir tokiu būdu sukomponuota puokštė išsilaikys ilgiau.

Stambiažiedžiai bijūnai, nors ir būdami pompastiškomis gėlėmis, gali būti nesunkiai įkomponuoti mišriose puokštėse, kadangi jie puikiai dera su rožėmis, gubojomis, kitomis gėlėmis bei žaliais lapais. Tokia gaivi, romantiška ir tuo pačiu prabangi pavasario puokštė tiks ir patiks tiek draugei, tiek mamai ar sesei bet kokia proga.

Norint, jog puokštė laikytųsi kuo ilgiau, svarbi tinkama jos priežiūra. Jei renkatės puokštę ne dėžutėje, tai turėkite omenyje, jog aštriu peiliu įstrižai nupjovus koto galiuką, vanduo įsigers geriau ir bijūnai laikysis ilgiau. Dovanojant puokštę, geriausiai rinktis ją tokią, kurioje pusę žiedų būtų išsiskleidusių, o pusę – pumpurai. Tokiu būdu puokštė ne tik atrodys nuostabiai šventės metu, bet taip pat, nužydėjus išsiskleidusiems žiedams, pražydės pumpurai, kurie džiugins dar ir vėliau.

Bijūnų puokštė nepaliks jokios merginos ar moters abejingos ir leis pasijausti ypatingai.