Elegantiška baltų rožių dėžutė

57.00 

Pilna dėžutė rožių nustebins ir pradžiugins kiekvieną mylimą moterį. Įspūdinga, elegantiška ir tuo pačiu stilinga dėžutė baltų rožių išreikš meilę ir pagarbą bet kokia proga ir nepaliks abejingos nei vienos moters!

Gėlių kiekis dėžutėje – 21 vnt. Priklausomai nuo rožių žiedų dydžio, gali būti keliomis rožėmis mažiau arba daugiau, kad bendras vaizdas atrodytų neperpildytas arba rožių netrūktų.

 

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

Aprašymas

Rožė ne be priežasties yra populiariausia dovanojama gėlė visame pasaulyje – tai ne tik nuostabiu grožiu, bet ir prasminga reikšme spinduliuojantis augalas. Šiuo atveju, kalbėdami apie baltos spalvos rožes, turime galvoje jų simbolizuojamą nuoširdumą, tyrumą bei skaistumą, dėl ko baltos rožės yra tiesiog ideali dovana jauniems žmonėms, o ypač – merginoms. Šiuo atveju tai nebus tik įprasta baltų rožių puokštė – ją sudarys net 21-a elegantiška balta rožė, o efektą sustiprins rožių pateikimas dėžutėje.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandos, darbo dienomis – nuo pirmadienio iki penktadienio.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu arba tiksliai nurodytu laiku (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar atvažiavimas anksčiau).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 4 €.
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – ketvirtadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, penktadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina