Akcija

Elegantiška rožių ir eustomų puokštė

28.30 56.60 

Subtili raudonų rožių ir eustomų puokštė bus puiki dovana bičiuliui, artimajam ar kolegai. Šis universalus derinys tikrai nepaliks abejingo gavėjo, nepriklausomai tai bus vyras ar moteris.

Galite rinktis iš kelių puokštės dydžių:

Nedidelė puokštė –  7 rožės ir 4 eustomos;

Vidutinė puokštė – 11 rožių ir 6 eustomos;

Didelė puokštė – 14 rožių ir 8 eustomos.

 

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

 

 

išvalyti
  Atstatyti
Aprašymas

Kontrastas yra vienas pagrindinių bruožų, kuris gėlių puokštes paverčia išskirtinėmis, originaliomis ir nepamirštamomis. Puokštės, kuriose sukuriamas ryškus derančių kontrastingų spalvų vaizdas yra pačios įspūdingiausios tiek dėl savo žaismingumo, tiek ir dėl unikalumo. Būtent skirtingas, bet tinkančias spalvas ir užtikrina ši elegantiška rožių ir eustomų puokštė. Raudonai baltas spalvinis kontrastas, kurį sukuria panašaus stiliaus, tačiau skirtingo dydžio gėlių žiedai atrodys žavingai. Visa tai sukurs stulbinamą efektą, kuris nuoširdžiai pradžiugins kiekvieną šią puokštę gavusį žmogų.

Pristatymo sąlygos
 • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
 • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
 • Pristatymai vykdomi nuo 9:30 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00. Jei norite gėlių pristatymo vėlesniu arba ankstesniu laiku – susisiekite ir patikslinsime ar Kurjeris galėtų pristatyti Jūsų norimu laiku.
 • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos dieną) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
 • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
 • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
 • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
 • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
 • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00. Sekmadieniais pristatome tik išankstinius užsakymus!
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina