Visos gėlės ir kiti produktai

Gvazdikas

1.20 

Tai labai žavios ir subtilios gėlės, tinkamos dovanoti bene kiekvienai progai, tad puikiai tiks bijantiems eksperimentuoti. Gvazdikai yra vienos dažniausiai vyrams dovanojamų gėlių, bet tinkamos ir moterims, juk ryškiai raudonų gvazdikų puokštė idealiai tiks išreikšti savo meilę.

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

 

Aprašymas

Dažnai pasigirsta ginčų, jog tai – senovinė gėlė. Juk nereto senelių ar tėvų mėgstamiausia ir kiekviename darželyje buvusi gėlė yra būtent gvazdikas. Pasikeitus laikams pasikeitė ir gvazdikai – nuo įvairiausių spalvų iki įdomiausių formų. Taigi, tai vis dar mėgstamos, populiarios ir aktualios gėlės, kurios vertinamos dėl savo stipraus aromato ir išraiškingų žiedų. Skirtingų spalvų žiedai turi savitą simboliką. Rožinis žiedas asocijuojasi su motiniška meile, kuri yra tokia pati tyra ir švelni kaip rausvas gvazdikas. Raudonas simbolizuoja pergalę ir sėkmę, taip pat – susižavėjimą, o baltas – svajonių išsipildymą ir švelnumą. Bendrąja prasme gvazdikai išreiškia pagarbą ir meilę šeimoje.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos diena) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina