Miegančios rožės

Miegančias rožes Vilniuje pristatome patys, o visoje Lietuvoje (Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kitur) pristatome į paštomatą.

Jeigu jums reikėtų įsivaizduoti tobulą gėlę, kokia ji būtų? Tikriausiai, atrodanti tarsi ką tik nuskinta, švelniai prasiskleidusi, nepraradusi savo spalvos, nenuvytusi, išskirtinė. Būtent tokios yra miegančios rožės.

Miegančios rožės

Miegančios rožės po kupolu kitaip vadinamos nevystančiomis. Jos visai neseniai pasirodė rinkoje, tačiau jau spėjo sužavėti žmones ir savo grožiu pakerėti jų širdis. Tai gyvos, o ne dirbtinės gėlės, užaugintos natūralioje aplinkoje, tačiau išmirkytos specialiame skystyje, kuris gėles konservuoja ir stabilizuoja.

Stabilizuotos rožės gali būti puiki dovana gimtadienio, krikštynų, vestuvių ar kitų svarbių datų proga. Taip pat mieganti rožė gali labai dailiai papuošti kiekvienų namų ar biuro interjerą, todėl rinkitės sau patinkančią gėlę ir be perstojo ja džiaukite net kelerius metus.

Šiuo metu galime pasiūlyti baltą, raudoną ir rožinę miegančią rožę po kupolu. Rinkitės jums labiausiai patinkantį variantą ir juo puoškite savo aplinką arba padovanokite ją mylimam žmogui, kuris galėtų pats pasipuošti miegančia gėle savo namus.

Miegančių rožių priežiūra

Miegančioms rožėms po gaubtu ypatingos priežiūros nereikia. Jos tiesiog stovi ir žavi aplinkinius savo grožiu. Geriausia, kad šių gėlių nereikia laistyti, todėl net ir po kelių metų jos nenuvysta, o namus galite palikti ilgesniam laikui, nepergyvendami, kad mieganti rožė bus be vandens. Pasistenkite reguliariai nuo rožės valyti susikaupusias dulkes. Galite jas nupūsti arba tam naudoti švelnią šluostę.

Miegančių rožių laikymas

Nors miegančios rožės ir nereikalauja labai ypatingos priežiūros, tačiau yra keletas jų laikymo aspektų, kad gėlės stovėtų kuo ilgiau ir išlaikytų savo grožį nepakitusį.

  • Geriausia, jeigu mieganti rožė stovės kambario temperatūroje. Idealiausias variantas – ne mažiau + 5 oC ir ne daugiau + 30 o
  • Pasistenkite, kad mieganti rožė stovėtų ne ant tiesioginių saulės spindulių. Šie po kurio laiko gali nublukinti rožės žiedlapius, todėl venkite jų.
  • Stebėkite drėgmės lygį patalpoje, kurioje pastatyta mieganti rožė. Pernelyg didelė drėgmė gali pakenkti gėlei, todėl drėgmės lygis namuose turėtų būti ne didesnis nei 80 proc.

Miegančių rožių kaina

Miegančių rožių kaina yra įvairi. Ji priklauso nuo pasirinktos gėlės ir jos kompozicijos. Miegančios rožės po gaubtu kainuoja vos šiek tiek brangiau nei gyvų gėlių puokštės ar kibirėliai, tačiau šie po kurio laiko yra išmetami dėl nuvytusių gėlių, o mieganti rožė jūsų gyvenimą puošia apie trejus metus.

Miegančios rožės internetu

Gintaresgeles.lt komanda stengiasi savo klientams pasiūlyti kuo daugiau gėlių, todėl dabar  miegančią rožę galite įsigyti bei padovanoti savo artimiems ir jūs. Patinkančią miegančią rožę užsisakykite tiesiog internetu – šis būdas itin patogus ir greitas. Gėles pristatome Visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur.

Доставляем по ЛитвеDelivering in LithuaniaPristatome Lietuvoje