Difenbachija

35.00 

Difenbachijos yra populiarus, iš Brazilijos kilęs kambarinis augalas. Gražūs, platūs augalo lapai siekia maždaug 25 cm ilgį ir yra dryžuoti arba išmarginti žaliai bei baltai.

Difenbachija parduodama su dekoratyviniu keramikiniu vazonu. Bendras aukštis apie 60cm.

Neturime

Aprašymas

Laistymas ir priežiūra

Augalą kruopščiai laistykite, tačiau tarp laistymų leiskite žemei šiek tiek išdžiūti. Nukritę lapai rodo, kad augalui yra per sausa. Difenbachiją reguliariai laistykite kambario temperatūros vandeniu ir naudokite puodą su drenažo angomis, kad jo šaknys nebūtų vandenyje.

Vieta

Difenbachijai patinka ryški šviesa, kur nėra tiesioginių saulės spindulių. Kas kelias dienas augalą pasukite ketvirtadaliu, kad iš visų pusių patektų saulės šviesa ir paskatintumėte tolygų augimą.

Temperatūra

Tinkama temperatūra yra 18 – 24 laipsniai Celsijaus.

Nors šis augalas yra kilęs iš Pietų Amerikos atogrąžų miškų, jis gana gerai toleruoja vidutinę kambario drėgmę ir yra lengvai auginamas.

Persodinimas

Difenbachiją rekomenduojama persodinti pavasarį arba vasaros pradžioje, kai augalas tampa per didelis savo vazonui. Visada naudokite indą su drenažo angomis, kad išvengtumėte dirvožemio permirkimo.

Genėjimo patarimas: nupjaukite difenbachiją, jei ji užauga per aukšta. Aštriomis genėjimo priemonėmis nupjaukite augalo viršūnę, palikdami kelis lapus. Nauji lapeliai išdygs ten, kur augalas buvo nupjautas.

Ligos ir problemos

Senesni difenbachijos lapai gali pagelsti ir nukristi, tai normalu, tačiau, jei nukrenta nauji lapai – augalui per šalta. Laikykite jį atokiai nuo durų ar langų, kur gali būti šaltų skersvėjų.

Lapų galiukai gali paruduoti dėl nereguliaraus laistymo. Augalą reikėtų laistyti reguliariai, bet neleiskite dirvožemiui permirkti.

Susiraukšlėję, traškūs lapų galiukai gali reikšti, kad yra per daug trąšų. Nuplaukite žemę švariu vandeniu, kad nuplautumėte visas susikaupusias trąšas. Palaukite mėnesį prieš vėl maitindami.

Lapai negaudami pakankamai šviesos, praranda savo margumą. Suteikite augalui ryškią šviesą, tačiau paslėpkite jį nuo tiesioginių saulės spindulių – jie gali augalo lapus nudeginti (atsiranda sausos, rudos dėmės).

 

Pirkti parduotuvėje

Parduotuvės darbo laikas:

Pirmadienį – Penktadienį: 9:00-19:00

Šeštadienį: 9:00-17:00

Sekmadienį: NEDIRBAME

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Grigaičiai, Nemėžis, Grigiškės, Avižieniai, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:30 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00. Jei norite gėlių pristatymo vėlesniu arba ankstesniu laiku – susisiekite ir patikslinsime ar Kurjeris galėtų pristatyti Jūsų norimu laiku.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 1 valandos vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos dieną) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 60 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 14:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina