Visos gėlės ir kiti produktai

Dviejų spalvų frezijų dėžutė

35.50 65.50 

Frezijos – itin grakščios ir savo kvapu visus žavinčios gėlės. Ši daili dėžutė taps puikia dovana kiekvienam gimtadienio, vestuvių ar kita proga. Pasirinkite gėlių kiekį dėžutėje, nuo ko priklausys ir dėžutės dydis – maža, vidutinė ir didelė.

 

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

 

Išvalyti
Aprašymas

Nors frezijos smulkios ir labai trapios gėlės, tačiau jų grožis ir nuostabus kvapas priverčia šiomis gėlėmis žavėtis. Dar stilingiau ir įdomiau atrodo frezijų pateikimas dėžutėje. Ši frezijų dėžutė maloniai nustebins gavėją bei papuoš Jo ar Jos namus, kambarį ar biuro stalą. Spalvos gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Jeigu atsitiktų taip, jog šių spalvų frezijų neturime arba turime jų nepakankamai, suderinsime kitas frezijų spalvas. Bet kuriuo atveju frezijų dėžutė atrodys nepriekaištingai ir visus džiugins savo nuostabiu kvapu. Taip pat dėžutėje gali būti keliomis frezijomis daugiau arba mažiau, priklausomai nuo gėlių išsiskleidimo ir žiedų dydžio.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos diena) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina