Visos gėlės ir kiti produktai

Geltona mieganti rožė

55.00 

Maloniai nustebinkite savo mylimąsias ir artimuosius! Padovanokite šia nuostabią balzamuotą rožę ir neabejotinai praskaidrinsite artimųjų dieną. Pripildykime jų vidų šiltais jausmais ir dėkingumu. Žmogus, kuriam dovanosite šia balzamuotą, savo žavesio neprarandančią rožę taip pats gaus gražų stiklinį gaubtą su kaspinu, kuris bendrą vaizdą padarys dar geresniu. Rože galėsite žavėtis ne vienerius metus.

Aprašymas

Geltona mieganti rožė – meilės, pagarbos ir nuolankių jausmų simbolis. Nustebinkite savo mylimas moteris šiuo rūpestingu gestu ir jos tikrai liks patenkintos. Tegul jūsų jausmus ir geras akimirkas įamžina ši, žavesio neprarandanti gėlė. Taip pat ši nuostabi rožė tinka dovanoti draugams bei kolegoms, kaip pagarbos arba padėkos ženklas, kuriuo grožėtis galės ilgą laiką po to. Mieganti rožė yra natūraliai užauginta gėlė, kurią jos geriausioje formoje nuskynė ir vėliau balzamavo siekiant išlaikyti jos išvaizdą.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos diena) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina