Geltonų rožių ir alstromerijų puokštė

30.00 75.00 

Žavinga ir elegantiška geltonų rožių ir spalvingų alstromerijų puokštė. Ši daili puokštė savo spalvų deriniu tiks sveikinti ne tik moteris, bet ir vyrus.

Galite pasirinkti iš kelių puokštės dydžių:

Nedidelė puokštė – 5 rožės ir 6 alstromerijos;

Vidutinė puokštė – 10 rožių ir 9 alstromerijos;

Didelė puokštė – 15 rožių ir 12 alstromerijų.

Alstromerijų spalvos parenkamos iš tų, kokias tuo metu turime pardavime, jei norite konkrečios spalvos susisiekite su mumis.

išvalyti
  Atstatyti
Aprašymas

Alstromerijos – pripažinimo ir sėkmės simbolis, vis dažniau tampantis įvairių puokščių dalimi ne tik dėl savo simbolikos, bet ir išraiškingų įvairiaspalvių žiedų, kurie spinduliuoja tik teigiamomis emocijomis bei pozityvu. Rožės, tuo metu – kiek santūresnės gėlės, kartu su savimi nešančios romantišką bei meilės kupiną atmosferą. Būtent šį puikiai derantį kontrastą simboline prasme ir užtikrins geltonų rožių ir ryškiaspalvių alstromerijų puokštė. Ji žavės ne tik reikšmingumu, bet ir išvaizda – gėlių koloritų kontrastas šią puokštę paverčia tikra pozityvo bomba, priverčiančia nuoširdžią šypseną atsirasti kiekvieno šią dovaną gavusio žmogaus veide!

Pirkti parduotuvėje

Parduotuvės darbo laikas:

Pirmadienį – Penktadienį: 9:00-19:00

Šeštadienį: 9:00-17:00

Sekmadienį: NEDIRBAME

Pristatymo sąlygos
 • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
 • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Grigaičiai, Nemėžis, Grigiškės, Avižieniai, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
 • Pristatymai vykdomi nuo 9:30 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00. Jei norite gėlių pristatymo vėlesniu arba ankstesniu laiku – susisiekite ir patikslinsime ar Kurjeris galėtų pristatyti Jūsų norimu laiku.
 • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 1 valandos vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos dieną) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
 • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
 • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
 • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 60 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
 • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
 • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 14:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina