Rožių dėžutė „Širdis“

79.70 114.10 

Romantiška ir originali dovana moteriai – širdelės formos dėžutė pilna rožių. Ypatingas spalvų derinys su trisdešimt raudonų ir viena balta rože ne tik sužavės, bet ir pakerės mylimą ar artimą moterį. Kerinčiai atrodanti dėžutė pilna rožių nepaliks abejingos nei vienos moters.

Gėlių kiekis dėžutėje priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Priklausomai nuo rožių žiedų dydžio, gali būti keliomis rožėmis mažiau arba daugiau, kad bendras vaizdas atrodytų neperpildytas arba rožių netrūktų.

 

 

 

 

išvalyti
Aprašymas

Raudonos rožės – tai meilės bei aistros simbolis, kai baltos simbolizuoja pagarbą ir atsidavimą. Būtent dėl simbolinio suderinamumo baltų bei raudonų rožių kombinacijos yra pakankamai dažnas pasirinkimas, kalbant apie merginų sveikinimą vienokiomis ar kitokiomis progomis. Nors tiesą sakant prie to neabejotinai prisideda ir faktas, jog šių 2 tipų rožės dera ir savo koloritu, darančių įspūdį kiekvienai damai.

Ši iš dėžutė yra ypatinga šiais aspektais: išraiškinga simbolika, kerinčia išvaizda bei dailia kompozicija. Nors ko gero antruoju aspektu bus padarytas didesnis įspūdis, kadangi daugiau nei trys dešimtys rožių, sudėliotų į dailią dėžutę, neabejotinai priblokš bei padarys tiesiog neišdildomą įspūdį savo išvaizda.

 

 

Pirkti parduotuvėje

Parduotuvės darbo laikas:

Pirmadienį – Penktadienį: 8:00-17:30

Šeštadienį – Sekmadienį: NEDIRBAME

 

gintaresgeles.lt adresas

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Grigaičiai, Nemėžis, Grigiškės, Avižieniai, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:30 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00. Jei norite gėlių pristatymo vėlesniu arba ankstesniu laiku – susisiekite ir patikslinsime ar Kurjeris galėtų pristatyti Jūsų norimu laiku.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos dieną) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00. Sekmadieniais pristatome tik išankstinius užsakymus!
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina