Rožių dėžutė „Švelnumas“

67.00 85.50 

Kvadratinė rožių dėžutė „Švelnumas“ – tai stilingas ir unikalus būdas nustebinti artimą žmogų. Rožės kvadratinėje dėžutėje atrodo itin universaliai, o dekoruotos mėgstamais saldainiais – sukuria fantastišką įspūdį. Stebinkite ir džiuginkite mylimas moteris kiekvieną dieną!

Vidutinę dėžutę sudaro: 15 vnt. rožių ir 1 dėžutė raffaello saldainių;

Didelę dėžutę sudaro: 20 vnt. rožių ir 2 dėžutės raffaello saldainių.

Priklausomai nuo rožių išsiskleidimo, gali būti keliomis rožėmis daugiau arba mažiau.

išvalyti
Aprašymas

Dėžutę sudaro Jūsų pasirinktas kiekis raudonų rožių, tačiau pagal rožių išsiskleidimą, gali būti keliomis rožėmis daugiau arba mažiau, kad dėžutė neatrodytų tuščia ar perpildyta. Taip pat į dėžutę įeina viena arba dvi įprasto dydžio „Raffaello“ saldainių dėžutės po 150 g. Ši gėlių dėžutė tinkama ne tik dovanoti, bet gali būti naudojama kaip stalo puošmena, šventės metu. Svečiai galės ne tik grožėtis gėlėmis, bet ir vaišintis saldainiais.

Pirkti parduotuvėje

Parduotuvės darbo laikas:

Pirmadienį – Penktadienį: 9:00-19:00

Šeštadienį: 9:00-17:00

Sekmadienį: NEDIRBAME

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Grigaičiai, Nemėžis, Grigiškės, Avižieniai, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:30 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00. Jei norite gėlių pristatymo vėlesniu arba ankstesniu laiku – susisiekite ir patikslinsime ar Kurjeris galėtų pristatyti Jūsų norimu laiku.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 1 valandos vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos dieną) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 60 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 14:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina