101 raudona rožė

252.00 404.00 

Kvapą gniaužianti ir kerinti šimto vienos raudonos rožės puokštė ne tik sužavės Jums ypatingą merginą ar moterį, bet ir neleis pamiršti, kokia ypatinga Ji Jums yra. Sakoma, kad negalima papirkti moters, bet jei norite pamėginti – tai tikrai padarysite su šia šimto ir vienos rožės puokšte.

 

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

Išvalyti
Aprašymas

Rožė – tai pati išskirtiniausia gėlė, ką lemia rožių reikšmingumas emociniu atžvilgiu. Šios gėlės spinduliuoja meilę, aistrą bei šilumą, dėl ko tai ir yra ypač dažnas pasirinkimas viena ar kita proga sveikinant damas. Ir kai dailiosios lyties atstovėms įspūdį daro ir viena ar kelios rožės, belieka tik įsivaizduoti, kokią emocinę audrą mylimos moters galvoje gali sukelti įspūdinga puokštė, sudaryta iš triženklio rožių skaičiaus. Šią kvapą gniaužiančią puokštę sudaro 101-a ryški raudona rožė, o stulbinančią kompoziciją užbaigia platus raudonas kaspinas. Tai – išskirtinis pasirinkimas, kurio nepamirš nei viena tokią dovaną gavusi dama!

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandos, darbo dienomis – nuo pirmadienio iki penktadienio.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu arba tiksliai nurodytu laiku (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar atvažiavimas anksčiau).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 4 €.
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – ketvirtadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, penktadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina