Raudonų karališkų rožių dėžutė

26.00 81.00 

Dėžutė raudonų karališkų rožių yra šiuolaikiškas ir stilingas būdas padovanoti gėlių. Tokia elegancija ir aistra spinduliuojanti dovana ypač tiks nustebinti Jums ypatingą moterį ar merginą. Raudonos rožės yra meilės ir aistros simbolis, todėl niekada nesuklysite pasirinkdami dovanoti šias gėles ypatingai moteriai, o tik dar daugiau įspūdžio ir originalumo raudonoms rožėms prideda jų pateikimas dėžutėje. Originali dovana nepaliks abejingos nei vienos tokią dovaną gavusios moters.

Pasirinkite rožių kiekį dėžutėje. Priklausomai nuo rožių žiedų dydžio, gali būti keliomis rožėmis mažiau arba daugiau, kad bendras vaizdas atrodytų neperpildytas arba rožių netrūktų.

 

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

Išvalyti
Aprašymas

Raudonos rožės tradiciškai yra laikomos meilės bei aistros simboliu, o kita jų reikšmė gali būti pagarba ir rūpestis. Šis pasirinkimas Jums užtikrins net dvi dešimtis karališkų raudonų rožių, dailiai įkomponuotų į jaukią gėlių dėžutę – tokia dovana atrodo išties įspūdingai, o tai garantuos ne tik moters ar merginos džiugesį, bet ir kito artimo ar ypatingo žmogaus geras emocijas.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandos, darbo dienomis – nuo pirmadienio iki penktadienio.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu arba tiksliai nurodytu laiku (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar atvažiavimas anksčiau).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 4 €.
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – ketvirtadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, penktadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina