Raudonos rožės

Raudonos rožės – tikriausiai, tai vienos iš dažniausiai dovanojamų gėlių pasaulyje. Būtent šios spalvos rožės yra populiarios, klasikinės, tinkamos įteikti tiek vyrams, tiek ir moterims per įvairias šventes. Raudonas rožes galite dovanoti per sukaktis, jubiliejus, gimtadienius, mokslo baigimo, kūdikio gimimo ir kitomis progomis. Šios gėlės simbolizuoja tikrą, atvirą ir nuoširdžią meilę, todėl neapsiriksite, jeigu jas įteiksite savo simpatijai, merginai ar žmonai.

Raudonų rožių asortimentas mūsų internetinėje parduotuvėje:

  • Raudonos rožės dėžutėje. Gėlės dėžutėje arba gėlės kibirėlyje – tai unikalus, patogus ir neįprastas sprendimas. Gėles dėžutėje lengva transportuoti, kadangi jos jau įkomponuotos vandens pripildytoje oazėje. Turime įvairių gėlių dėžutėse variantų. Siūlome raudonų ir baltų rožių dėžutę, taip pat įvairių spalvų rožių dėžutę, tik raudonų rožių dėžutę, karališkai atrodančių rožių dėžutę širdelę, rožių dėžutę, kurią užpildžiusios ne tik gėlės, bet ir saldainiai. Galime pasiūlyti ir raudonų rožių bei kitų gėlių, tokių kaip alstromerijos, variantų. Turime ir kvadratinių raudonų rožių dėžučių, kurios atrodo įdomiai ir tikrai neįprastai. Rinkitės jums labiausiai patinkantį rožių variantą ir būkite tikri, kad šios gėlės pasieks gavėją tokios, kokias pasirinkote.
  • Raudonų rožių puokštės. Galite rinktis iš išskirtinių ir unikalių raudonų rožių puokštėse variantų. Turime ne tik klasikinių raudonų rožių puokščių, bet ir raudonų rožių suvyniotų į vokelį, raudonų rožių ir alstromerijų, raudonų rožių ir kitų spalvų rožių puokščių. O jeigu norite palikti neišdildomą įspūdį ir tikrai nustebinti gavėją – rinkitės 101 rožės puokštę. Turime 101 raudonos rožės variantą ir 101 raudonų ir baltų rožių puokštės variantą. Tokia puokštė atrodo ne tik dailiai, bet ir „pritrenkiančiai“. Juk raudonos rožės yra tikros gėlių karalienės, o kai jų vienoje vietoje 101, tai tik pagalvokite…
  • Raudonos miegančios rožės. Raudonos miegančios rožės yra netoksiškos, todėl tinkamos dovanoti tiek mažus vaikus auginančioms šeimoms, tiek turintiems augintinių. Galime pasiūlyti skirtingų dydžių raudonas miegančias rožes po stiklu, taip pat raudonas miegančias rožes įkomponuotas akrilinėje dėžutėje. Abu variantai atrodo labai dailiai ir tikrai puošniai bei stilingai. Raudoną miegančią rožę gavėjas galės pasistatyti namuose ar darbe, o ši gėlė jį džiugins bent kelis metus, primindama apie adresantą kiekvieną dieną.

Raudonų rožių pristatymas į namus

Gėlių pristatymas Vilniuje ir aplinkiniuose Vilniaus rajonuose yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Pasirinkę raudonų rožių pristatymą į namus tikrai nustebinsite mylimą ir brangų žmogų, tai bus išskirtinė staigmena, kuri atmintyje išliks dar ilgai. Gintarės gėlių kurjeris įteiks gavėjui jūsų užsakytą raudonų rožių variantą ir nuveš tiek į namus, tiek į darbovietę ar kitą nurodytą vietą. Būkite tikri, kad gėlės bus transportuotos saugiai ir adresatą pasieks tokios, kokias užsakėte. Nepamirškite, kad jums užsisakius už 40 € ir daugiau, gėles pristatysime nemokamai.