Raudonų rožių puokštė

17.00 132.00 

Klasikinė raudonų rožių puokštė nepalieka abejingų! Jei negalite apsispręsti kokios gėlės labiausiai patiktų ar tiktų Jums artimam žmogui, tuomet rinkitės raudonų rožių puokštę! Pagarbą ir meilę simbolizuojanti gėlė nudžiugins kiekvieno širdį!

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

Išvalyti
Aprašymas

Raudonų rožių puokštė yra idealus pasirinkimas, norint nustebinti savo antrąją pusę dovana, kuri spinduliuotų visus šilčiausius jausmus: meilę, romantiką bei rūpestingumą. Raudonų rožių puokštės jau yra tapusios tradicine dovana, norint pabrėžti romantiškus jausmus kito žmogaus atžvilgiu, todėl ši dovana puikiai tiks tiek gimtadienio ar vardadienio, tiek ir Valentino dienos ar kitoms romantiškoms šventėms. Be abejo, šios gėlės yra universalios, todėl jos tinka be išimties visiems.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandos, darbo dienomis – nuo pirmadienio iki penktadienio.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu arba tiksliai nurodytu laiku (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar atvažiavimas anksčiau).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 4 €.
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – ketvirtadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, penktadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina