17 rožių dėžutė

42.90 

Rožių dėžutė – elegantiška ir skoninga dovana kiekvienai moteriai ar vyrui. Švelnių suderintų spalvų rožių dėžutė yra puiki dovana  gimimo dienos, vardadienio, vestuvių ar kitomis progomis. Ši dovana ne tik nustebins gėlių gavėją, bet ir papuoš jo namus ar bet kurią kitą vietą, kurioje bus pastatyta ši nuoširdumu spinduliuojanti dėžutė. Pasirinkite gėlių spalvą ir sukurkite labiausiai patinkančią kompoziciją!

Gėlių kiekis puokštėje – 17 Jūsų pasirinktos spalvos rožių.

 

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

 

Išvalyti
Aprašymas

Dėžutėje įprastai būna 17 rožių, bet priklausomai nuo žiedų formos ir išsiskleidimo, gali būti keliomis rožėmis mažiau arba daugiau, kad bendras vaizdas neatrodytų perpildytas arba neužpildytas. Gėlių dėžutė yra papuošiama kaspinu ir specialiu audiniu. Dėžutės spalva parenkama atsitiktinai, tačiau visada derinamos spalvos, daroma skoninga kompozicija. Jeigu norite pasirinkti dėžutės spalvą, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu. Rožinių rožių spalva ar atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos diena) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 4 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina