17 rožių dėžutė

45.00 

Rožių dėžutė – elegantiška ir skoninga dovana kiekvienai moteriai ar vyrui. Švelnių suderintų spalvų rožių dėžutė yra puiki dovana  gimimo dienos, vardadienio, vestuvių ar kitomis progomis. Ši dovana ne tik nustebins gėlių gavėją, bet ir papuoš jo namus ar bet kurią kitą vietą, kurioje bus pastatyta ši nuoširdumu spinduliuojanti dėžutė. Pasirinkite gėlių spalvą ir sukurkite labiausiai patinkančią kompoziciją!

Gėlių kiekis puokštėje – 17 rožinių rožių.

 

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

Išvalyti
Aprašymas

Dėžutėje įprastai būna 17 rožių, bet priklausomai nuo žiedų formos ir išsiskleidimo, gali būti keliomis rožėmis mažiau arba daugiau, kad bendras vaizdas neatrodytų perpildytas arba neužpildytas. Gėlių dėžutė yra papuošiama kaspinu ir specialiu audiniu. Dėžutės spalva parenkama atsitiktinai, tačiau visada derinamos spalvos, daroma skoninga kompozicija. Jeigu norite pasirinkti dėžutės spalvą, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:00 iki 20:00 valandos, darbo dienomis – nuo pirmadienio iki penktadienio.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu arba tiksliai nurodytu laiku (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar atvažiavimas anksčiau).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 4 €.
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – ketvirtadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, penktadienį iki 12:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina