Išskirtinė baltų rožių dėžutė

65.50 187.00 

Neįprasta rožių dėžutė nustebins kiekvieną žmogų. Ši dėžutė unikali tuo, kad ją sudaro ne visiem gerai žinomos baltos rožės, o rožės su mėlynais krašteliais. Tokia rožių kompozicija atrodo ypač elegantiškai ir išskirtinai. Rožių dėžutė skirta dovanoti įvairiomis progomis, tokiomis kaip gimtadieniai, vestuvių ar draugystės metinės, meilės diena.

Priklausomai nuo žiedų dydžio ir jų išsiskleidimo, dėžutėje gali būti keliomis rožėmis daugiau arba mažiau, kad bendra kompozicija neatrodytų neužpildyta arba perpildyta.

Šiai rožių dėžutei priimami tik išankstiniai užsakymai.

Prie šių gėlių puikiai tiktų:

Visas dovanas, kurias galite pridėti prie gėlių, rasite čia.

išvalyti
Aprašymas

Kas sudaro?

Dėžutę sudaro Jūsų pasirinktas rožių kiekis – 15, 21, 33 arba 45 rožės. Priklausomai nuo žiedų dydžio ir jų išsiskleidimo, dėžutėje gali būti keliomis rožėmis daugiau arba mažiau, kad bendra kompozicija neatrodytų neužpildyta arba perpildyta. Dėžutės spalvą parenkame atsitiktinai, tačiau visada stengiamės pasiekti geriausią ir dailiausią rezultatą.

Kam tinka dovanoti?

Išskirtinių rožių dėžutę tinka dovanoti tiek moterims, tiek vyrams, kuriems patinka unikalumas. Baltų rožių su mėlynais krašteliais dėžutė tinkama dovanoti įvairiomis progomis, tokiomis kaip gimtadieniai, meilės diena, vestuvių ar draugystės metinės.

Detaliau apie gėles

Rožės yra su mėlynais krašteliais, tad tikrai paliks neužmirštamą įspūdį kiekvienam ir įneš išskirtinumo į visus namus. Norint užsisakyti šias rožes būtina pranešti iš anksto telefonu arba elektroniniu paštu.

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Mickūnai, Grigaičiai, Nemėžis, Rudamina, Skaidiškės, Grigiškės, Avižieniai, Bareikiškės, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:30 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00. Jei norite gėlių pristatymo vėlesniu arba ankstesniu laiku – susisiekite ir patikslinsime ar Kurjeris galėtų pristatyti Jūsų norimu laiku.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 30 minučių vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos dieną) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 30 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 12:00. Sekmadieniais pristatome tik išankstinius užsakymus!
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina