Maža raudona mieganti rožė

40.00 

Maloniai nustebinkite savo mylimąsias ir artimuosius! Padovanokite šią nuostabią balzamuotą rožę ir neabejotinai praskaidrinsite artimųjų dieną. Pripildykime jų vidų šiltais jausmais ir dėkingumu. Žmogus, kuriam dovanosite šią balzamuotą, savo žavesio neprarandančią rožę taip pat gaus gražų stiklinį gaubtą su kaspinu, kuris bendrą vaizdą padarys dar geresniu. Rože galėsite žavėtis ne vienerius metus.

Aprašymas

Raudona maža mieganti rožė – meilės, pagarbos ir nuolankių jausmų simbolis. Nustebinkite savo mylimas moteris šiuo rūpestingu gestu ir jos tikrai liks patenkintos. Tegul jūsų jausmus ir geras akimirkas įamžina ši, žavesio neprarandanti gėlė. Taip pat šią nuostabią rožę tinka dovanoti draugams bei kolegoms, kaip pagarbos arba padėkos ženklas, kuriuo grožėtis galės ilgą laiką po to. Mieganti rožė yra natūraliai užauginta gėlė, kurią jos geriausioje formoje nuskynė ir vėliau balzamavo siekiant išlaikyti jos išvaizdą. Ją saugo stiklinis kupolas ir pagrindas, kurių bendras aukštis apie 25cm, o pagrindo skersmuo 12 cm. Šia gėle galėsite džiaugtis net iki poros metų.

Pirkti parduotuvėje

Parduotuvės darbo laikas:

Pirmadienį – Penktadienį: 9:00-19:00

Šeštadienį: 9:00-17:00

Sekmadienį: NEDIRBAME

02-13 8:00-20:00
02-14 8:00:19:00

Pristatymo sąlygos
  • Gėlių pristatymas galimas tik Vilniuje (mieste) arba Vilniaus priemiesčiuose.
  • Gėles pristatome šiuose Vilniaus priemiesčiuose: Grigaičiai, Nemėžis, Grigiškės, Avižieniai, Skirgiškės, Bezdonys ir kituose priemiesčiuose nutolusiuose iki 20 km nuo Vilniaus.
  • Pristatymai vykdomi nuo 9:30 iki 20:00 valandomis – nuo pirmadienio iki penktadienio. Šeštadienį pristatymo laikas nuo 10:00 iki 17:00. Jei norite gėlių pristatymo vėlesniu arba ankstesniu laiku – susisiekite ir patikslinsime ar Kurjeris galėtų pristatyti Jūsų norimu laiku.
  • Užsakymus galime pristatyti bet kuriuo dienos metu, Jūsų pasirinktu intervalu (nuo 9 val. iki 13 val, nuo 12 val. iki 17 val. arba nuo 16 val. iki 20 val.) arba tiksliai nurodytu laiku už papildomą mokestį (galimas iki 1 valandos vėlavimas ar pristatymas anksčiau). Švenčių dienomis (vasario 16, kovo 8 ir mamos dieną) užsakymus pristatome visą dieną (nuo 8:00 iki 22:00 pagal kurjerio susidarytą maršrutą) arba tiksliu laiku už papildomą mokestį (švenčių dienomis galimas iki 1 h vėlavimas ar pristatymas anksčiau nurodyto tikslaus laiko).
  • Gėlių užsakymams iki 40 eurų intervalinis pristatymas Vilniaus mieste kainuoja 7 eurus, o Vilniaus priemiesčiuose – 9 eurus. Užsakymams nuo 40 eurų taikomas nemokamas intervalinis pristatymas Vilniaus mieste. Pristatymams už Vilniaus miesto ribų (Vilniaus priemiesčiuose) nemokamas pristatymas netaikomas.
  • Minimali užsakymo suma yra 15 €.
  • Užsakymų pristatymas tiksliu laiku (+- 60 min) papildomai kainuoja 5 € (o vasario 14, kovo 8 ir Mamos dieną – 10 € – tam, kad dėl labai didelio užsakymo kiekio spėtume pristatyti).
  • Anksčiausiai užsakymas bus įvykdytas po 3 valandų nuo pinigų gavimo.
  • Pirmadienį – penktadienį gėles pristatysime tą pačią dieną, jei užsakymą gausime iki 17:00, šeštadienį iki 14:00.
Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniuje

Užsakymas už 40 € ir daugiau

Užsakymas iki 40 €

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

0

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina Vilniaus priemiesčiuose

Gėlių pristatymas Vilniaus priemiestyje

Tikslus pristatymo laikas (+-30 min)

9

Pristatymo kaina

Доставляем по ЛитвеDelivering in LithuaniaPristatome Lietuvoje