Mėlynos rožės

Ar žinojote, kad kiekvienos rožės spalva siunčia skirtingą žinutę? Žinant jų reikšmę galima daug lengviau nuspręsti kokias rožes dovanoti, pasirinkti namų ar bet kokios šventės dekoravime. Mėlynos rožės yra ypatingos gėlės, kuriomis galite perduoti begales gerų emocijų. Ši spalva simbolizuoja nepasiekiamumą ir dviprasmiškus jausmus, jos itin paslaptingos, todėl jas galima dovanoti gundančiais, elegantiškai moteriai, kuriai norima parodyti savo jausmus, tačiau dar šiek tiek išlaikyti paslapties. Mėlynos rožės – puiki dovana norintiems atsiprašyti, bet nemokantiems to išreikšti žodžiais, moteriai šios spalvos gėlės gali išduoti apie rimtas vyro mintis apie ją.

Taip pat mėlynos rožės tinkamos ir norintiems dekoruoti vestuves, krikštynas, pirmąją Komuniją, kadangi mėlyna yra ramybės spalva, todėl itin tinkama šių gražių švenčių proga. Norintys būtent šios spalvos gėlių gali kreiptis į Gintarės gėlių komandą, kuri visada pasirengusi padėti klientams išrinkti pačias gražiausias gėles. Galime pasiūlyti pavienes mėlynas rožes, mėlynų rožių puokštes arba mėlynas rožes kibirėliuose.

Jeigu planuojate mėlynomis rožėmis dekoruoti savo šventę, geriau rinkitės pavienių gėlių variantus, kad galėtumėte juos derinti tarpusavyje ir įpinti taip, kaip sugalvojate. Mėlynų rožių kibirėlis – unikali dovana, kuri sužavės kiekvieną. Ant kibirėlio užrištas prie rožių derantis kaspinas suteiks dovanai originalumo ir elegancijos. Taip pat galite rinktis klasikinį puokštės variantą – tikrai nesigailėsite, kadangi mėlynos rožės atrodys itin subtiliai.

Mėlynų rožių pristatymas Vilniuje. Jūsų pasirinktas mėlynas rožes pristatysime Vilniuje ir jo apylinkėse. Norintys užsisakyti mėlynas rožes, turėtų apie tai pranešti iš anksto. Šis ekstravagantiškų rožių pasirinkimas tikrai nustebins gavėją, o jo aplinką praskaidrins spalvomis ir grožiu.

Только предзаказPre-orders onlyTik išankstiniai užsakymai