Baltos rožės

Baltos rožės simbolizuoja pagarbą ir nekaltumą, todėl yra tinkamos dovanoti pačiomis įvairiausiomis progomis. Jos nustebina kiekvieną moterį, o aplinkai suteikia rafinuotumo ir elegancijos. Baltos rožės yra klasikinės gėlės, todėl jas savo puokštėje neretai pasirenka įkombinuoti nuotakos, į išleistuves einančios merginos, baltas rožes vyrai dovanoja savo mylimosioms taip prisipažindami apie savo jausmus. Kadangi šios gėlės sužavi kiekvieną, mūsų puslapyje rasite įvairiausių jų kompozicijų.

Gintarės gėlių specialistai gali pasiūlyti:

  • Baltas rožes dėžutėse. Baltos rožės dėžutėse parduodamos po kelias ar keliasdešimt, o vienetų pasirinkimas priklauso nuo jūsų norų. Galime pasiūlyti tiesiog baltas rožes dėžutėje arba kombinuotus rožių variantus, pavyzdžiui, baltas ir rožines rožes, baltas ir raudones rožes, baltas ir kitų spalvų rožes. Taip pat yra galimybė dėžutėse išvysti ir baltas rožes bei alstromerijas, baltas rožes ir kitas įvairiaspalves gėles. Jeigu turite tam tikrų pageidavimų – visada kreipkitės, o mes pasistengsime padaryti viską, kad juos išpildytume.

P. S. Turėkite omenyje, kad dėžutę parenkame pagal tai, kokią gėlių kompoziciją parduodame. Jeigu turite dėžučių spalvos pageidavimų, būtinai apie juos užsiminkite užsisakydami gėles.

  • Baltas rožių puokštes. Kruopščiai atrenkame gėles, todėl būkite tikri, kad balta rožių puokštė tikrai nustebins jas gavusį žmogų. Baltas rožių puokštes sudaro jūsų pasirinktas gėlių kiekis: nuo 7 – 101 rožės. Baltas rožes galime pamaišyti ir su kitų spalvų rožėmis, pvz., raudonomis ar rožinėmis. Taip pat darome baltų rožių ir alstromerijų ar kitų gėlių puokštes. Dėl detalesnės į puokštę įeinančių gėlių informacijos kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu.

Stengiamės, kad mūsų parduodamos baltos rožės dėžutėse arba puokštėse būtų šviežios, kokybiškos ir patiktų gavėjui. Pristatome gėles Vilniuje ir aplinkiniuose Vilniaus rajonuose už papildomą mokestį. Primename, kad perkantys už 40 € ir daugiau už pristatymą mokėti neturės! Galime baltas rožes atvežti ne tik į namus, bet ir į įvairias šventes, pvz., gimtadienius, vestuves, taip pat į gimdymo namus, ligonines, ofisus, šarvojimo sales.