Geltonos rožės

Geltonos rožės – ryškiaspalvės gėlės, Lietuvoje simbolizuojančios itin tyrus jausmus, tokius kaip džiaugsmą, meilę artimam draugui, rūpestį. Daugelyje pasaulio šalių geltonos rožės dovanojamos norint išreikšti tikrą draugystę, parodyti, kaip žmogus rūpi, koks yra svarbus. Šias gėles galima įteikti tiek rodant dėmesį įprastą dieną, tiek per gimtadienius, krikštynas, įmonės įkurtuves. Mūsų parduotuvėje pirktos geltonos rožės puokštėje ar dėžutėje pradžiugins kiekvieną moterį ir vyrą, nes atrodys dailiai ir stilingai.

Turime įdomių geltonų rožių kompozicijų ir galima pasiūlyti:

  • Geltonų rožių puokštes. Geltonų rožių puokštė – stilingas ir elegantiškas derinys, kuris tikrai bus įvertintas kiekvieno gavėjo. Turime ne tik vien geltonų rožių puokštes, bet galime pasiūlyti ir geltonų bei rožinių rožių puokštę, taip pat geltonų ir raudonų, geltonų ir kitų spalvų rožių puokštes. Rinkitės iš mūsų asortimento jums labiausiai patinkantį ir tinkantį variantą.
  • Geltonas miegančias rožes. Miegančios rožės jau savaime atrodo išskirtinis būdas nustebinti. Geltona mieganti rožė atrodo labai dailiai, tarsi iš pasakos, ją parduodame po kupolu. Galime pasiūlyti didelę ir mažą miegančią rožę, kuri gavėjo namuose stovės bent kelis metus. Stabilizuotos gėlės nealergizuoja nei žmonių, nei gyvūnų, todėl drąsiai dovanokite tokią žmonėms, kurie ką tik susilaukė kūdikio ar įsigijo augintinį. Taip pat geltonas miegančias rožes patariame dovanoti įmonės atidarymo ar jubiliejaus proga, kadangi jos nevysta ir apie jūsų dalyvavimą bei gerus linkėjimus stovėdama įmonėje primins dar bent kelis metus kiekvieną dieną.
  • Geltonų rožių kibirėlius. Rožių kibirėliai yra patogus variantas tada, kai norisi gėles transportuoti iš vienos vietos į kitą. Geltonos rožės jau yra pamerktos vandens pripildytoje oazėje, todėl nevysta. Šiuo metu galime pasiūlyti geltonų rožių ir kitų spalvotų gėlių kompoziciją dėžutėje, taip pat vien geltonų rožių dėžutę ir geltonų bei kitų spalvų rožių dėžutę. Būkite tikri, kad kiekvienas variantas atrodo dailiai ir unikaliai.
  • Skintas geltonas rožes. Jeigu jums norisi įteikti mylimam žmogui vieną geltoną rožę, o gal keliems draugams po vieną gėlę, tikrai galite tai padaryti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite vienos gėlės pirkimo pasirinkimą. Jis tinkamas visais atvejais, kai norisi nustebinti artimą gėle ar pridėti ją prie pagrindinės dovanos.

Geltonų rožių kainos tarpusavyje skiriasi. Jos priklauso nuo geltonų rožių kiekio, taip pat nuo pasirinkto dovanojimo tipo, nuo to, ar geltonos rožės parduodamos vienos, ar su kitomis gėlėmis. Mūsų kurjeris pristatys jūsų užsakymą gavėjui nurodytu laiku, tad būkite tikri, kad geltonos rožės pasieks jums brangų žmogų tada, kada norėjote. Pristatymas visame Vilniuje ir artimiausiuose Vilniaus rajonuose.