Ramunėlės

Dažna šventė neįsivaizduojama be gėlių. Tačiau dažnai kyla keblumų išrinkti, kokios gi gėlės labiausiai patiktų adresatui. Siūlome rinktis mielas, daugelio pamiltas nuostabaus kvapo ramunes. Ramunės dar buvo žinomos Antikos laikais ir ypatingai vertinamos. Senovės Graikijos ir Romos gydytojai, tarp jų ir garsusis Hipokratas, šiomis gėlėmis gydė nuo įvairiausių ligų.

Obuoliukais kvepiančios gėlytės yra originalus gėlių pasirinkimas – balta ramunių puokštė nepaliks abejingų net tų, kurie nemėgsta gėlių. Taip pat, šios mylimos ir vertingos gėlytės gali būti įkomponuojamos į kitas puokštes kartu su kitais žiedais.

Vasariška ramunių puokštė taps bet kokio interjero puošmena, suteikianti namams jaukumo ir šventinės nuotaikos. Smulkiažiedės ramunės savo švelnumu ir paprastumu žavi kiekvieną, todėl tikrai patiks jūsų mamai, sesei ar draugei bet kokia proga.

Norint, kad smulkiažiedė balta ramunių puokštė džiugintų kuo ilgiau, svarbi yra tinkama jos priežiūra. Prieš merkiant į vazą, ramunių kotelius rekomenduojama kelias sekundes palaikyti virš žvakės liepsnos – taip iš pjūvio vietos pasišalins juos užklijuojančios ir vandens patekimą stabdančios pieno baltumo sultys.