Rožinės rožės

Rožinės rožės – tai gėlės, kuriuos spinduliuoja ramybe, grožiu, elegancija, atrodytų, lyg jos tarsi būtų sukurtos būtent moterims. Įprastai rožinės rožės ir yra dovanojamos dailiosioms lyties atstovėms, kadangi ši švelni spalva yra romantiška ir skleidžianti meilės kupiną žinutę. Rožinės rožės gali būti dovanojamos moterims pačiomis įvairiausiomis progomis, tikriausiai, pačios dažniausios yra šios: Kovo 8 d., Valentino diena, Moterų diena. Taip pat tikrai nesuklysite įteikę rožines rožes ką tik kūdikio susilaukusiai mamai, simboliškai jos vaikui, šias gėles galite įteikti mylimai mamai, draugei ar sesei per gimimo dieną, pasveikinti mokyklos, universiteto baigimo ar kažkokio išskirtinio surengto renginio progomis.

Galime pasiūlyti rožines rožes:

  • Miegančias rožines rožes. Gintarės gėlių internetinėje parduotuvėje tikrai rasite mažų ir didelių miegančių rožių. Turime mažą rožinę miegančią rožę, taip pat mažą tamsiai rožinę miegančią rožę, jeigu norite didelės, tai galime pasiūlyti švelniai rožinę ir ryškiai rožinę miegančią rožę tūboje. Jeigu ieškote dar kitokio varianto – kreipkitės, galbūt turėsime ką pasiūlyti.
  • Rožines rožes kibirėliuose. Gėlės kibirėliuose ir gėlės dėžutėse – niekaip neblėstanti ir vis dar džiugesio suteikianti dovana. Šis išskirtinis ir unikalus gėlių dovanojimo būdas yra labai paklausus, jį renkasi nemaža dalis žmonių. Jeigu gėlių kibirėliuose ir gėlių dėžutėse variantas patinka ir jums, galite rinktis iš: baltų ir rožinių rožių dėžutės, tik rožinių rožių dėžutės, įvairių spalvų dėžutės, į kurią įeina rožinės rožės, širdelės formos rožių dėžutės bei spalvotų rožių dėžutės.
  • Rožinių rožių puokštes. Rožinių rožių puokščių turime labai įvairių. Galime pasiūlyti tik rožinių rožių puokštę, taip pat rožinių ir kitokių spalvų rožių puokštes bei rožinių rožių ir kitokių gėlių puokštes. Mūsų siūlomos puokštės atrodo dailiai, kiekvieną jų supakuojame į permatomą popierių ir perrišame prie gėlių derančiu kaspinu, kad dovana atrodytų tikrai išskirtinai.
  • Skintas rožes. Jeigu norite nustebinti keletą kolegių, visas šeimos moteris ar daugiau nei vieną draugę, galite pirkti vienetinius rožių variantus. Vienas vienetas ne akcijos metu įprastai kainuoja 2,50 €, todėl pirkdami po vieną rožę, galėsite pasveikinti daugiau moterų.

Rožines rožes pristatome Vilniuje ir aplinkiniuose sostinės rajonuose. Mūsų kurjeris pristatys jūsų pasirinktą rožinių rožių variantą ir įteiks jį gavėjai tuo laiku, kurį nurodysite užsakyme. Būkite tikri, kad gėles transportuosime saugiai, o jas gavusi mergina ar moteris jausis tikrai ypatingai. Juk rožinės rožės tiesiog negali nepatikti.