Kambarinės gėlės

Gėlės namams suteikia gyvybės ir jaukumo. Tai gali būti ne tik puikus namų papuošimas bei stilinga interjero detalė, bet ir deguonies šaltinis. Augalai namuose prisotina orą deguonimi bei sukuria malonų mikroklimatą, kuriame galima mėgautis maloniu kvapu ir gaiva.

Kambarinės gėlės gali būti įvairių rūšių: ir žydinčios, ir lapinės. Kiekvieno augalo žiedai ir lapeliai yra skirtingų atspalvių, formų bei dydžių. Dėka šios įvairovės, su augalais galite sukurti sau patinkantį namų interjerą, kuriame jums bus malonu ilsėtis po sunkių dienų.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią kambarinį augalą? Atkreipkite dėmesį ne tik į jo išvaizdą, bet ir į jo priežiūrą – tik su tinkama priežiūra augalas atrodys sveikai ir gražiai. Kiekviena kambarinė gėlė reikalauja jai tinkamos vietos, temperatūros bei priežiūros. Jei nenorite daug laiko skirti augalų priežiūrai, rinkitės nelepius augalus, tokius kaip sukulentai arba pinigų medžiai. Šios gėlės nereikalauja daug priežiūros bei gali prisitaikyti prie įvairių aplinkos sąlygų.